Ne misliš li
Ne misliš li da je ta cifra malo naduvana baš zbog vas koji ne vidite dalje od Željka da bi ga i dalje slavili više od Boga.U ovoj sezoni je za njega Španac bio kralj.Izvukao vas je iz govana u koje vas je Patlidžan bacio.Ni to vi ne vidite.Mi menjamo trenere i to sasvim zasluženo.Niko nije iznad kluba kod nas a kod vas je bio i zahvalite se što je podneo ostavku.Ne znam gde je onaj papir gde je potpisao ugovpor sa publikom. Vidiš da su mu i dočeke organizovali da bi ga digli u nebesa.Ne zaboravite Ataman je dobar trener i bolji od Patlidžana-pokazaće vreme.Samo da Sveropulos ne uzme nekog EL da malo poduči Žoca.Verovatno mu dali kintu zato sto nema pojma.
Koliko godina postoji EL koliko Zeljeko ima titula?
I drugi timovi imaju budzete i trenere ali moze samo jedna ekipa da osvoji.
Gledajte vase dvoriste malo.Menjate trenere ko na traci, po 4 placate istovremeno.Imate po 2-3 doselekcije.
Sizoje vam daje pare ispod zita, preko kss...
Gledajte Andjusa , informer i slicne.



OK postujem ali moram da te podsetim u dosadasnjim postovima mnogo vise ti bacas akcenat na sebe nego ja a ako mi ne verujes vrati malo unazad o meni ne pise apsolutno nista diskretno besumno tajnovito a ti se otvaras fino a sve u cilju prikazivanja svoje malenkosti na jedan prefinjeni nacin vrhunskom kulturom obrazovanjem poimanjem zivota odnosom prema drugima i to i tako prikazivanje je premier liga ali to ti istices nenamerno i kao slucajno u prolazu ali dobro EGO je takav i mi to postujemo lepo i zanimljivo odmereno tako i treba da bude . Ja licno ne sumnjam da je drugacije ali opet volim sam da steknem neki utisak iz mog ugla koji skenira uvek nesto sto nije bas vidljivo u prvom planu .




