SPORT-Opšta tema

Ne misliš li
Verovatno mu dali kintu zato sto nema pojma.

Koliko godina postoji EL koliko Zeljeko ima titula?


I drugi timovi imaju budzete i trenere ali moze samo jedna ekipa da osvoji.
Gledajte vase dvoriste malo.Menjate trenere ko na traci, po 4 placate istovremeno.Imate po 2-3 doselekcije.

Sizoje vam daje pare ispod zita, preko kss...
Gledajte Andjusa , informer i slicne.
Ne misliš li da je ta cifra malo naduvana baš zbog vas koji ne vidite dalje od Željka da bi ga i dalje slavili više od Boga.U ovoj sezoni je za njega Španac bio kralj.Izvukao vas je iz govana u koje vas je Patlidžan bacio.Ni to vi ne vidite.Mi menjamo trenere i to sasvim zasluženo.Niko nije iznad kluba kod nas a kod vas je bio i zahvalite se što je podneo ostavku.Ne znam gde je onaj papir gde je potpisao ugovpor sa publikom. Vidiš da su mu i dočeke organizovali da bi ga digli u nebesa.Ne zaboravite Ataman je dobar trener i bolji od Patlidžana-pokazaće vreme.Samo da Sveropulos ne uzme nekog EL da malo poduči Žoca.
 
Gledam predstavljanje igrača Francuska : Irak i ovi Iračani skoro svi imaju bradice i brkove ?
Da li su brkovi sastavni deo njihove kulture , religijsko obeležje ili prosto moda ?
Inače , verujem da ishod utakmice nije upitan , jedino će biti interesantno da li će i koliko golova postići MBape ( ne bi li konkurisao zahuktalom Mesiju )
 
Lule treba da slusas eksperte, kao sto je i mornar jedan od njih.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kod nas Lala se kaze falte me usta da vas ne pocepam. Inace u zivotu ljudi koji se samoreklamiraju, hvale sami sebe mi nikad nisu prijali kao drustvo. Nikad nisam imao lepo misljenje o takvim ljudima.
Znaci profesore ne prijam kao drustvo :sta: OK postujem ali moram da te podsetim u dosadasnjim postovima mnogo vise ti bacas akcenat na sebe nego ja a ako mi ne verujes vrati malo unazad o meni ne pise apsolutno nista diskretno besumno tajnovito a ti se otvaras fino a sve u cilju prikazivanja svoje malenkosti na jedan prefinjeni nacin vrhunskom kulturom obrazovanjem poimanjem zivota odnosom prema drugima i to i tako prikazivanje je premier liga ali to ti istices nenamerno i kao slucajno u prolazu ali dobro EGO je takav i mi to postujemo lepo i zanimljivo odmereno tako i treba da bude . Ja licno ne sumnjam da je drugacije ali opet volim sam da steknem neki utisak iz mog ugla koji skenira uvek nesto sto nije bas vidljivo u prvom planu .:unsure:
 
Kolega-ova izjava govori sve o čoveku licemeru,koji je unazadio Partizan pa pobegao kao kurva.Ne govorim o titulama a vi grobari razmislite kako treba da ga dočekate ako imate imalo časti i obraza.Navijaću za Partizan kad bude igrao protiv PAO kao da igra Zvezda-da mu malo ostave pečat.Mislim da će mu večiti očitati lekciju ako pametno odrade prelazni rok.Gledajte sa kojim igračima je igrao Ataman pa je imao lošu sezonu a videćeš kako će pasti i to baš iz razloga što on za sebe misli da je najbolji.Prima ga čovek koji je izjavio da mrzi Obradovića.Mislim da će se gorko pokajati vlasnik kada počnu razni Parkeri da bojkotuju Žoca.
Dobro Zoki230 de si ti covece mora da si bio na nekoj infuziji nista normalno mi ne pada na pamet .Znam da volis da zvrljas ali predpostavljam da si zdravstveno vodio neku bitku nije te bilo ne pamtim .A ovo ako se pitas sto je Zeljko placen 12 miliona PA TI SI PAMETAN COVEK NIJEDAN MILIJARDER I MILIONER NE BACA PARE NIZ KANJON MORACE CIM JE ODRESIO KESU ZNACI DA ZELI DA MU SE TO VISESTRUKO VRATI .Znam da Zvezdini simpatizeri sa rezimskim medijima i nekimpodkastima misle drugacije ali samo misle postoje ljudi koji znaju i koji traju a porodica Janakošpulos je jerdna od njih a naslov koji je preplavio Evropu je KRALJ SE VRATIO i sve tacno .
aDANE ZABORAVIM ZAMISLI TRAZIO GA I REAL MADRID I BARSELONA I ARMANI a cifra je nebitna koliko ZOC POTPISE cifra nije limitirana .Samo ti pogledaj Andjusa ima lepe emisije a i Kalinic je poceo da pravi lepe podkaste ali nemoj posle tih emisija da citas unezvereno koje cifre su u pitanju jer ovde cenzure nema svaka lujka snima nesto i privlaci paznju i zbunjuje vec zbunjene i deziorentisane .
Sad je samo bitno kakav ce docek biti na mecu Zvezda Pao a bice neprijatan sigurno jer to je Naprdna akademija sa caci klubom vec vidjeno klapa 117 put idemo (n)
 
Ne misliš li

Ne misliš li da je ta cifra malo naduvana baš zbog vas koji ne vidite dalje od Željka da bi ga i dalje slavili više od Boga.U ovoj sezoni je za njega Španac bio kralj.Izvukao vas je iz govana u koje vas je Patlidžan bacio.Ni to vi ne vidite.Mi menjamo trenere i to sasvim zasluženo.Niko nije iznad kluba kod nas a kod vas je bio i zahvalite se što je podneo ostavku.Ne znam gde je onaj papir gde je potpisao ugovpor sa publikom. Vidiš da su mu i dočeke organizovali da bi ga digli u nebesa.Ne zaboravite Ataman je dobar trener i bolji od Patlidžana-pokazaće vreme.Samo da Sveropulos ne uzme nekog EL da malo poduči Žoca.
Sa Spanskim trenerom mi nismo dobili nista izgubili smo KUP izgubili smo KLS i izgubili smo ABA ligu . Izgubili smo i publiku i hemiju i adrenalin i samopouzdanje a dobili smo Ostoju limara a sada prelazni rok sluzi za dovodjenje istrosenih matorih i malo jeftinijih igraca koji ce normalno da se bombasticno najavljuju ali samo najavljuju .Sada krece nizbrdica i potonuce jel tim vodi SNS kadar nestrucan i netreba mnogo filozofije da bi se naslutio dalji rasplet .
Posto te ovaj moj post nece zadovoljiti a ja nemam namere da zvrljam gomilu novih postova ko je razumeo razumeo ko nije razumeo nije i to je to ali ukrstanje misljenja oko novonastale situacije je nepotrebno a ja se nadam da za tri godine Zeljko dodje u Partizan kao direktor a nasi treneri i da vode klub normalno da zvalavi odleprsa u medjuvremenu u onom pravcu koji bi pravi patriote najvise voleli .
PS Budes li poceo da bulaznis TURKOGLU MUTOGLU RUMENOGLU ostavicu te da trunes ovde na forumu sa Cocijem 064 jer jastvarno nemam nameru da ponovo prolazim kroz lose sagorevanje samo cu kao Feng Sui da izadjem ni vrata necu da zatvorim pa gusi tvoje cigane do besvesti ⚠️
 
Nisi zadovoljan sta ste dobili?Pa dobili ste coveka sa tri zvucne funkcije malo li je?Predsednik KK predsednik SD i direktor ABA lige,sta bi zbog tvoje procene njegove nestrucnosti trebalo jos da obavlja.
 
Ја бих рекао да ће тај да буде као месић... само ће једном да изађе и да каже да југословенско друштво не постоји... да аба не постоји... а бојим се и да ће Партизан после њега тешко да опстане....
 
Dobro Zoki230 de si ti covece mora da si bio na nekoj infuziji nista normalno mi ne pada na pamet .Znam da volis da zvrljas ali predpostavljam da si zdravstveno vodio neku bitku nije te bilo ne pamtim .A ovo ako se pitas sto je Zeljko placen 12 miliona PA TI SI PAMETAN COVEK NIJEDAN MILIJARDER I MILIONER NE BACA PARE NIZ KANJON MORACE CIM JE ODRESIO KESU ZNACI DA ZELI DA MU SE TO VISESTRUKO VRATI .Znam da Zvezdini simpatizeri sa rezimskim medijima i nekimpodkastima misle drugacije ali samo misle postoje ljudi koji znaju i koji traju a porodica Janakošpulos je jerdna od njih a naslov koji je preplavio Evropu je KRALJ SE VRATIO i sve tacno .
aDANE ZABORAVIM ZAMISLI TRAZIO GA I REAL MADRID I BARSELONA I ARMANI a cifra je nebitna koliko ZOC POTPISE cifra nije limitirana .Samo ti pogledaj Andjusa ima lepe emisije a i Kalinic je poceo da pravi lepe podkaste ali nemoj posle tih emisija da citas unezvereno koje cifre su u pitanju jer ovde cenzure nema svaka lujka snima nesto i privlaci paznju i zbunjuje vec zbunjene i deziorentisane .
Sad je samo bitno kakav ce docek biti na mecu Zvezda Pao a bice neprijatan sigurno jer to je Naprdna akademija sa caci klubom vec vidjeno klapa 117 put idemo (n)
Hvala što se brineš za mene.Nisu bili zdravstveni problemi.
Problem je bio što sam u jednoj od tema tražio da moderator banuje,mene,sagovornika ili da se sam udaljim.Moderator nije imao muda da ikog banuje i ja sam se sam udaljio.Najviše je uticalo što je taj post izbrisan-prelilo čašu.
Ne boj se-neću vas dugo smarati ali sam morao da se javim zbog LICEMERA Željka Obradovića.Kao čovek koji obeća pred milionskim auditorijumom a posle se posere i pogazi po tome.Ostaviću vas u vašim iluzijama.Videćeš koliko je SAD dobar trener da će dobiti po ušima da će morati opet da beži ali ovoga puta u penziju ili na neku drugu funkciju.:ppozdrav:
 
Hvala što se brineš za mene.Nisu bili zdravstveni problemi.
Problem je bio što sam u jednoj od tema tražio da moderator banuje,mene,sagovornika ili da se sam udaljim.Moderator nije imao muda da ikog banuje i ja sam se sam udaljio.Najviše je uticalo što je taj post izbrisan-prelilo čašu.
Ne boj se-neću vas dugo smarati ali sam morao da se javim zbog LICEMERA Željka Obradovića.Kao čovek koji obeća pred milionskim auditorijumom a posle se posere i pogazi po tome.Ostaviću vas u vašim iluzijama.Videćeš koliko je SAD dobar trener da će dobiti po ušima da će morati opet da beži ali ovoga puta u penziju ili na neku drugu funkciju.:ppozdrav:
OK znaci ostaje da nema pojma i da ce da propadne u Panatenaikosu i da ga nisu procenili ovi iz Evrope i da su ga preplatili nisam ni ocekivao da je drugacije ali ovo me zanima STA ZNACI TO LICEMER posto bi i ja uradio sve isto kao i Zeljko ali ne razumem sta mu je to licemer a da ne bi bio licemer valjda je trebao da sedi u nekom podrumu i da gleda u jednu tacku i da pije antidepresive dok Vuciceve bitange vedre i oblace i fudbalom i kosarkom i vaterpolom covek je licemer sto ga trazi pola Evrope i sto mu postavljaju crveni tepih ali gomila sadomazohista u ovoj drzavi prati Vuciceve medije i ponavljaju jednu istu pesmicu kao papagaji .Kazi mi da si ti bio na Dokovicevom ili Zeljkovom mestu jel bi bio poslusan i miran i dali bi slusao i klimao glavom i bio pravi caci ili bi imao neki svoj imidz i svoj stav E MOJ ZOKI ZA PIKSIJA I ZA COVICA I KOKEZU I ZA TERZU NIKADA NISI IZJAVIO DA SU LICEMERI ALI ZA VELIKANE TI JE FETIS .Treba malo da se zastidis lupanja gluposti i da se zacrvenis ako imas malo karaktera DALI SVI GLEDATE ONU KONJINU IZ INFORMERA STO VAS DROGIRA SA GLUPOSTIMA JBM LI GA STA JE SA JEDNIM DELOM NASE POPULACIJE STA JE SA MENTALNIM SKLOPOM NE ZNAM ALI DOBRO NIJE POTREBNA JE HITNA DETOKSIKACIJA ALI PODHITNO (n)
 
Mozda si u pravu seti se samo kad su preuzeli duznosti triling asova Ostoja,Savic i Zeljko.Slavilo se na veliko,i sve se promenilo?
I jeste se promenilo . KK Partizan a posledicno i KK CZ su dobili tri godine licencu za igranje EL samo na imena Zeljka i Zorana Savica koji su doneli nesto novo u funkcionisanje i rad klubova na ovom nasem prostoru . Ili cemo da cujemo da je Covic sada morao da iskoristi svoje veze da Grcka veza iskesira 4 miliona po sezoni jer mu je bilo zao Zeljka koji se javio na zavod za zaposljavanje ..
 
Ја бих рекао да ће тај да буде као месић... само ће једном да изађе и да каже да југословенско друштво не постоји... да аба не постоји... а бојим се и да ће Партизан после њега тешко да опстане....
KK Partizan je mogao da se ugasi na jedno vece kao KK CZ , promeni ime i onda na drzavu citaj narod Srbije prebaci dug kao Zvezdinih 15 miliona koliko je kazu zuljalo Covica i ekipu . Sasa Danilovic tadasnji predsednik KK Partizan je rekao da to nece da radi tako da nisu hteli da ideu tim putem da li je to bilo fer ili nije pokazace vreme . Kriju se budzeti i troskovi kao zmija noge kao i odakle novci Drcelicu a narocito Terzi ali nista nije skriveno sto se nece saznati kako kaze jedna pesma Bjesova sa Rudnika . Ko ce posle toga i cifara koje stidljivo pominju neki Zvezdasi da se gasi i opstane ili ce proci kao rumunska Steaua videce se .
 
I jeste se promenilo . KK Partizan a posledicno i KK CZ su dobili tri godine licencu za igranje EL samo na imena Zeljka i Zorana Savica koji su doneli nesto novo u funkcionisanje i rad klubova na ovom nasem prostoru . Ili cemo da cujemo da je Covic sada morao da iskoristi svoje veze da Grcka veza iskesira 4 miliona po sezoni jer mu je bilo zao Zeljka koji se javio na zavod za zaposljavanje ..
Kad je bio u Partizanu bilo je ON DA JE COVEK DAO BI OTKAZ SAM UNISTIO JE SVE A VI GA DRZITE a kad je podneo ostavku EVO POBEGULJA ZAKUVAO I BEZI ON NEMA NISTA LJUDSKO AKO POVUCE OSTAVKU ON JE NULA a posto nije povukao ostavku opet hajka SJEBAO VAS JE I OSTAVIO U PEPELU ZABOLE GA a sada kada ga trazi pola Evrope AAAA EVO GA NECOVEK POTPISAO LICEMER SAD NEKA MAZI MALU DEVOJCICU NA ULAZU a sta i da ocekujes normalno od ekipe koja ima mentalni sklop na razini dementnih penzionera clan LULE28 naziva trenera Zvezde VELIKO GOVNO NEOVEJANO A DZAJICA DA MOGU JAHALI BI GA I ZAPALILI NA LOMACI DA GORI ZOVU GA PODGREJANI LES A SAMO NISAM CUO NISTA U LOSEM KONTEKSTU ZA DRCELU ,KOKEZU COVICA I MADJIJU A BOGAMI NE DIRAJU NI TATICU SILOVAELJA IZ CIPULJICA TO SE NE DIRA TO JE TABOO TEMA a sa druge strane ja znam pasionirane navijace Zvezde koji se ogradjuju od svega sto ima veze sa Vucicem ljudima se sve zgadilo i cekaju samo kada ce da dodje kraj jahanju ludaka ne bi li poceli da prave zdrav klub i zdravo okruzenje ali jedan dobar deo simpatizera u rangu sektasa zatrovani nabutani mrznjom bez nekog normalnog i zdravog rezona i sada ako clan ZORAN 0230 krene da slajfuje i prebacuje ko oblaznuli navoj ja odoh sa teme naocare za sunce parfemcic bermunde osmeh letnje noci i samo pozitiva inace ubise ,zatrovase , podavise da sam na sajtu sa jehovinim svedocima lakse bi se razumeli a sve ovo je posledica delovanja ludaka zadnjih 14 godina a inace ajde sto mrze Partizana ali vidljiva je mrznja i prema komsijskim drzavama na svetskom prvenstvu trovanje traje u nedogled a de je kraj za sada se ne nazire ni na pomolu ::pomoc:;
 
Prvi koji je zaveden na ovom forumu SI TI.Ono tvoje SAMO JE NEBO GRANICA ostaje za sva vremena,koristi nesto manje tih energetskih napitaka nama starijima moze da se slosi.A sto se para tice dao vam je Vucko tih narodnih para i vise nego sto je i trebao_O Zeljku kao strucnjaku sve najlepse ali da je pozlatio reprezentaciju bas nesto i nepamtim .Bilo je i boljih i zlatnijih od njega
Zeljko je vodio reprezentaciju od 1996 do 2000 .Prvo je 1996 igrao na olimpiijadi sa dream timom u finalu pa je 1997 bio prvak Evrope sa reprezentacijom a 1998 bio prvak sveta sa reprezentacijom .1999 bi bili opet prvaci Evrope ali smo imali povrede plejmejkera i to nas je kostalo nove titule prvaka Evrope uzela je Italija sa Karltonom Majersom i Fuckom ako je to malo i ako se se ne secas ONDA CES SE SETITI DA SRBIJA NIJE BILA PRVAK EVROPE OD 2001 GODINE ......................PONAVLJAM SRBIJA NIJE BILA PRVAK EVROPE OD 2001 GODINE A AKO SE TOGA SECAS LEPO A AKO SE NE SECAS SAMO UKUCAJ IMA NA DRUSTVENIM MREZAMA U ARHIVAMA SVE ZAPISANO ALI AKO JE 1996,1997 I 1998 JEDNO VELIKO NISTA ONDA SE NE TREBA CUDITI STO COVEK DOBIJA 12 MILIONA JER GRCI SE SECAJU A I GROBARI SE SECAJU ALI CIGANI SE NE SECAJU A I CEGA DA SE SETE KADA ZVEZDA KRECE U NOVU EPOHU 2015 KUPOVINOM EUROLIGE U ZAGREBU I NEUTRALISANJEM OTPISOM STAROG DUGA TOGA SE SECAJU SVI CIGANI I CELOKUPNO RUKOVODSTVO SA VITEZOM IZ CIPULJICA TI USPESI SE NE ZABORAVLJAJU I TADA KRECE NOVO POGLAVLJE .ODMA KRECE I ZABRANA DULETU VUJOSEVICU A ONDA KRECU I REKETIRANJA I RAZNA DEJSTVA GUSENJA LOSE KARME TROVANJA NA KRAJU I CACILENDA U LETONIJI I LITVANIJI GDE SMO OD SILNOG PRITISKA I URLANJA NEARTIKULISANIH ROBIJASA I BATINASA DOZIVELI KRAH U REZIJI HICKOKA IZ CIPULJICA A POSLE JE SREDIO I FUDBAL U LESKOVCU TOGA MORAS DA SE SETIS BILO JE SKORO ::lose::
 
Znaci profesore ne prijam kao drustvo :sta: OK postujem ali moram da te podsetim u dosadasnjim postovima mnogo vise ti bacas akcenat na sebe nego ja a ako mi ne verujes vrati malo unazad o meni ne pise apsolutno nista diskretno besumno tajnovito a ti se otvaras fino a sve u cilju prikazivanja svoje malenkosti na jedan prefinjeni nacin vrhunskom kulturom obrazovanjem poimanjem zivota odnosom prema drugima i to i tako prikazivanje je premier liga ali to ti istices nenamerno i kao slucajno u prolazu ali dobro EGO je takav i mi to postujemo lepo i zanimljivo odmereno tako i treba da bude . Ja licno ne sumnjam da je drugacije ali opet volim sam da steknem neki utisak iz mog ugla koji skenira uvek nesto sto nije bas vidljivo u prvom planu .:unsure:
Ok razumem te, ako se salis pa pises ja sam ekspert ja sam ovo ja sam ono. Ali ako stvarno tako mislis za sebe te narcise znam vrlo dobro u zivotu. Skromnost je vrlina u danasnje vreme ko je ima.
 
I jeste se promenilo . KK Partizan a posledicno i KK CZ su dobili tri godine licencu za igranje EL samo na imena Zeljka i Zorana Savica koji su doneli nesto novo u funkcionisanje i rad klubova na ovom nasem prostoru . Ili cemo da cujemo da je Covic sada morao da iskoristi svoje veze da Grcka veza iskesira 4 miliona po sezoni jer mu je bilo zao Zeljka koji se javio na zavod za zaposljavanje ..
i jedni i drugi obezbedili su ucesce drzavnim parama a ne na necije ime.
 
Zeljko je vodio reprezentaciju od 1996 do 2000 .Prvo je 1996 igrao na olimpiijadi sa dream timom u finalu pa je 1997 bio prvak Evrope sa reprezentacijom a 1998 bio prvak sveta sa reprezentacijom .1999 bi bili opet prvaci Evrope ali smo imali povrede plejmejkera i to nas je kostalo nove titule prvaka Evrope uzela je Italija sa Karltonom Majersom i Fuckom ako je to malo i ako se se ne secas ONDA CES SE SETITI DA SRBIJA NIJE BILA PRVAK EVROPE OD 2001 GODINE ......................PONAVLJAM SRBIJA NIJE BILA PRVAK EVROPE OD 2001 GODINE A AKO SE TOGA SECAS LEPO A AKO SE NE SECAS SAMO UKUCAJ IMA NA DRUSTVENIM MREZAMA U ARHIVAMA SVE ZAPISANO ALI AKO JE 1996,1997 I 1998 JEDNO VELIKO NISTA ONDA SE NE TREBA CUDITI STO COVEK DOBIJA 12 MILIONA JER GRCI SE SECAJU A I GROBARI SE SECAJU ALI CIGANI SE NE SECAJU A I CEGA DA SE SETE KADA ZVEZDA KRECE U NOVU EPOHU 2015 KUPOVINOM EUROLIGE U ZAGREBU I NEUTRALISANJEM OTPISOM STAROG DUGA TOGA SE SECAJU SVI CIGANI I CELOKUPNO RUKOVODSTVO SA VITEZOM IZ CIPULJICA TI USPESI SE NE ZABORAVLJAJU I TADA KRECE NOVO POGLAVLJE .ODMA KRECE I ZABRANA DULETU VUJOSEVICU A ONDA KRECU I REKETIRANJA I RAZNA DEJSTVA GUSENJA LOSE KARME TROVANJA NA KRAJU I CACILENDA U LETONIJI I LITVANIJI GDE SMO OD SILNOG PRITISKA I URLANJA NEARTIKULISANIH ROBIJASA I BATINASA DOZIVELI KRAH U REZIJI HICKOKA IZ CIPULJICA A POSLE JE SREDIO I FUDBAL U LESKOVCU TOGA MORAS DA SE SETIS BILO JE SKORO ::lose::
Pricam o SRBIJI.A ono perverzno inverzno nemoj to molim te vi bar imate to na akademskom nivou bar tako pise na AI.
 
KK Partizan je mogao da se ugasi na jedno vece kao KK CZ , promeni ime i onda na drzavu citaj narod Srbije prebaci dug kao Zvezdinih 15 miliona koliko je kazu zuljalo Covica i ekipu . Sasa Danilovic tadasnji predsednik KK Partizan je rekao da to nece da radi tako da nisu hteli da ideu tim putem da li je to bilo fer ili nije pokazace vreme . Kriju se budzeti i troskovi kao zmija noge kao i odakle novci Drcelicu a narocito Terzi ali nista nije skriveno sto se nece saznati kako kaze jedna pesma Bjesova sa Rudnika . Ko ce posle toga i cifara koje stidljivo pominju neki Zvezdasi da se gasi i opstane ili ce proci kao rumunska Steaua videce se .
Ја да се питам оба клуба би прво били под принудном управом да кроз своја имена врате паре што су покрали држави...да ли преко Џајићевих двоструких уговора или ЗекаБјека транге франге швајцарске фирме... И док се то решава сви чланови управа од деведесетих па наовамо у апсану као гологузани без цвоњка са одузимањем некретнина и од њих и од чланова њихових фамилија.....
А ко побегне преко гране онда слободан лов...

Е онда променити имена у Звезда са другачијим грбом и Београдски клуб или Краљевски клуб за Партизан са отклоном од тих црвених и црних боја...

Име Звезда би остала само да се направи паралела са оним освојеним трофејима у КЕШ и Првак Света...

Када би се тако "нуловало" и умосталим обладтима и цело друштво Србија би била...
 
i jedni i drugi obezbedili su ucesce drzavnim parama a ne na necije ime.
Drzavnim parama je obezbedjeno da Cibona *dobrovoljno* ustupi mesto KKCZ u EL koje su plasmanom u ABA ligi dobili .Suska se da je to kostalo 800.000 Evra koje je penzioni fond republike Srbije sa zadovoljstvom poklonio. KK Partizan je u EL usao samo zahvaljujujuci Zeljku Obradovicu imajuci u vidu da smo pocetnickim greskama Jana Madara upropastili sansu da to uradimo pobedom u Evrokupu . Normalno je da ulaznica od milion Evra ili pola od toga mora da se plati .
 
Nazad
Vrh