Claas

A što ne iskrčite šta smeta
Meni je komšijin Bagrem samo jednom svukao rotaciju
Poneo sam stilovku i odsekao sve grane do puta i do moje njive pa je sam pao

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ima li neka bitnija razlika izmedju dominatlra 76 i78 osim godista, razmisljam da zamenim zmaja 142 sa jednim od njih.
 
Godište,kabina,heder,78 ima gumene silen blokove na lađi dok 76 ima čaure.78 ima el.razvodnike hidraulike a nisam siguran kako je to na 76 da li isto el.ili mehaničko.
 
Ima moj burazer 48-icu.Mali kombajn,zahvalan,motor mislim oko 90ks,motor perkins,heder žitni 2,9m,kukuruzni 3 reda.Dobar za manja gazdinstva i manje parcele.Mislim da je odličan za brdske predele.Kad ga je kupio bio je u odličnom stanju,sad je malo zapušten.On je s njim radip baš dosta usluga.Motor je i dalje odličan,samo ga treba malo ovako pretresti.
 
Ima moj burazer 48-icu.Mali kombajn,zahvalan,motor mislim oko 90ks,motor perkins,heder žitni 2,9m,kukuruzni 3 reda.Dobar za manja gazdinstva i manje parcele.Mislim da je odličan za brdske predele.Kad ga je kupio bio je u odličnom stanju,sad je malo zapušten.On je s njim radip baš dosta usluga.Motor je i dalje odličan,samo ga treba malo ovako pretresti.

Planiram da kupim neki, moze i 58. Koja je cena ako neko zna?
 
Drugar je uzeo lexion 440 ja mislim nisam siguran jel 440 ili 450.Uzeo ga sad u zetvi psenice.
 
Nazad
Vrh