ZMAJ kombajni

dobar je kao sada da je izasao iz fabrike bobo sta kazes na ovu secku sta je zakacena na ovaj new holand citao sam u ovu temu da je bilo dosta pricanje o tome sliku sam nasao iz makedonski sajt za male oglase a inace kombajn je u susedno selo vlasnik je prekupac zemjodelskih masina pre par godina je uvezio 2 143 iz srbije pa su odma preprodane bio sam ja kod njega sta da vidis lepota a prodao ih je po okolo 20 000 komad secka neznam cija je ali valjda je od zmaj zasto je crvene boje pa eto ja reko da je okacim na forum da popricamo malo :ppozdrav:


 
Cini mi se da je zmajeva...

Imao je kolega na 142 sjecku, ali je kombajn druge godine prodao pa ne znam kako se kombajn dugorocno ponasa sa sjeckom.

Ima jedan ovdje sjecku original zmajevu za 131. Pogon bi trebala uzimati s osovine vjetra (kao i presa) ali mi kaze kako ju je stavio na kombajn da ju je skinuo, jer ne moze ici s njom brzo posto uzima dosta snage sama sjecka. Plan je kupiti tu sjecku od njega i prepraviti ju na traktor da s njom sjeckam otkose iza kombajna, ali za sada jos nista od toga...
 
DSCN0700.jpg

lepo pase nema sta
 
glavas Jel moze jedna slika lule za istovar zrna iz bunkera, zanima me guma na kraju nje. Hteo sam da namestim kod mene na 143-ku ali mi treba skica...
 
I mi smo se majstorisali ovih dana, pravili kolicu za usta (grla) za Z141, još ostao farbanje pa proba kad vreme dozvoli ,šasiju smo našli na otpad(menjali za staro gvožđe) točkove imali ,jedino guma i profilna cev60x40, od 3m se kupovalo


IM[img]



IM[img]



IM[img]
 
Nazad
Vrh