ZMAJ kombajni

Ubacio bih slike ali nece da mi komp ocita telefon.cim to popravim ubacicu slike.Pa videcu ako radim svaki dan mozda i zavrsim ,a mozda i ne :osmeh:.Danas sam zavrsio sa skidanjem ,ostao je samo bubanj u kombajnu.Sutra dolazi skip da skine motor i da se majstor pozabavi sa njim,a ja da pripremam kombajn za farbanje.
 
Jel prerađivao neko heder na 142-ci
e0a500330420873.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Problema nema, ali ima prosipanja na te kretke slamotrese! Zato su i pravljeni duzi da bi se to rasipanje izbeglo ali se time dobilo i vece opterecenje na osovini.
 
Da ali ako on prosipa na slamotrese onda nešto drugo nije u redu.Zmaj 143 ima ubedljivo najduže slamotrese od svih Zmaj kombajna pa opet seje ako ga poteraš.
 
Ja kazem da hoce da prosipa na kratke slamotrese a sita necu ni da spominjem. Na 143 su najduzi zato se i lome i pucaju osovine, ali je manja verovatnoca da ce prosipati na tu duzinu.
 
Imas u Pancevu,kod zelene pijace radnja se zove Ferguson, tamo smo uzeli pre 2 godine a cenu sam zaboravio.
 
A zar ne mogu one zice za gasno varenje?Polu celicne su i ima ih na 2 i 2.5mm sa metar duzine,meni su isto na korpi pukle na dva mesta pa sam mislio za koji dan od njih da ubacim.A usput da dodam i ovo...ubaciti obe zaptivne gume sabirne na 142 je zapravo nemoguca misija!
img1280.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh