ZMAJ kombajni

mims je napisao(la):
Koja je razlika između 171 i 171M, ako je ima? I kolika je visina 171?

Ima razlike evo par njih koliko mogu sad da se setim.
-Prvo kabina je drugačija sva od stakla i lepša
-Drugo dodata je još jedna šasija ispod kabine i dodati kumeni jastičići tako da je kabina skroz odvojena od šasije -lim na lim-
-Treće Veće boce od hidraulike one što služe za plivajući položaj u transportu a i kad spuštaš adapter da lepo pliva
-Četvrto ojačana prenosna osovina na grlu
-Peto Zatvorenija limarije i duže stranice
-Šeto Duži slamotresi
-Sedmo ukrućen zadnji deo
i još nekih par sitnica kao što je pokazivač visine hedera da ima uvek istu visinu rezanja prilikom košenja.
:cao:
 
I opet da ponovim sve to je već rečeno i objašnjeno ne jednom već sto puta u ovoj temi,samo treba malo biti vredan i pretražiti temu jer u principu za svaki Zmajev kombajn je dato detaljno baš detaljno objašnjenje kao i poređenja raznih modela.
 
Matić je napisao(la):
I opet da ponovim sve to je već rečeno i objašnjeno ne jednom već sto puta u ovoj temi,samo treba malo biti vredan i pretražiti temu jer u principu za svaki Zmajev kombajn je dato detaljno baš detaljno objašnjenje kao i poređenja raznih modela.
Listati jedno 200 stranica zbog jednog pitanja na koji je dobijen odg i kraj ? Mozda si u pravu al i meni je laske da pitam neko ce mi ubrzo odgovoriti i to je to :ppozdrav:
 
i ja se slažem sa kombajnerom.Jednom sam nešto tražio čitvo popodne sam listao stranice nebili pronašao pravi odgovor... ::namigivanje::
 
Matić je napisao(la):
I opet da ponovim sve to je već rečeno i objašnjeno ne jednom već sto puta u ovoj temi,samo treba malo biti vredan i pretražiti temu jer u principu za svaki Zmajev kombajn je dato detaljno baš detaljno objašnjenje kao i poređenja raznih modela.

Listao sam do strane 86 i popi***o i nisam našao. Kad bi neko to malo pročešljao bilo bi lakše, ima dosta gluposti od početka postojanja foruma. Ali dosta je bilo :off_topic:. Hvala na odgovoru.
 
Jednostavno klikom i unosom reči u pretraživač foruma može relativno lako da se pronađe željeni odgovor na neko od pitanja koje nekoga zanima.Jeste najlakše postaviti pitanje ponovo i napisati 5 stranica u odgovoru i komentarima i šta onda?!Tema se širi bez potrebe i jedno te isto se ponavlja i čemu onda to sve.Ako nekoga mrzi da traži to je njegov problem jer kada bi svaki član ponaosob pitao u svakoj temi nešto što je već mnogo puta objašnjeno i rečeno na čega bi onda forum ličio sem na divlji zapad.Bez uvrede svi ali tako je.
 
o zmaju 190 nesto jako malo pricano,skoro nista,a mene taj kombajn naj vise zanima.ako je neko radio sa takvim kombajnom voleo bi da cujem opis tog kombajna i misljenje,moze i na pp :ppozdrav:
 
*farmer*
bas am danas video taj oglas,ima i za 7000 z190 nesu skupi.nego mene vise zanima dali imaju neku manu,koliki im ucinak,koja im potrosnja itd... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1292000652[/time]
_________________________________________________
zmaj 171 ima dva bubnja i dve korpe,jel tako?a jel i 190-tka isto tako uradjen?
 
robici je napisao(la):
Post je spojen: [time]1291975452[/time]
_________________________________________________
zmaj 171 ima dva bubnja i dve korpe,jel tako?a jel i 190-tka isto tako uradjen?

Ne. Ima samo jedan bubanj i jedan separator.
 
Nazad
Vrh