ZMAJ kombajni

Pa i lula je mnooogo masivnija od ove pa srazmerno tome i opruga je jača.Jel? :cao:
 
Nema potrebe da stalno opruga bude utegnuta, pogotovo ovako kratka opruga... Ne znam sa cega su uzimali opruge, ali je sistem stvarno bez greske. kad otvara cjev, samo ju cimne i sama se otvori sigurno trecinu puta, a dalje je lako... ovo je kombajn koleginog sogora, suraka, kako se vec kaze, i nije zadovoljan zategnutoscu opruge, kaze da je pre malo navoja na sipki i da bi valjalo da je malo utegnutija, ali o ovako to radi bez greske. on na svojem kombajnu ima isti sistem, smao s malo jacom oprugom i s vise navoja za stelanje, pa je uspio napraviti sistem da radi bez i jedne mane.
 
Stigla masinska prinova.
Za negativne komentare necu da cujem :cvetic: , a i ako ih ima, molim da se pisu maleckim slovima,koja se ne mogu procitati bez dioptrije ''3''[ zena ima ''1,5''].Naravno ako neko hoce da hvali pozeljna su sto veca slova, a to necu tretirati kao vikanje na forumu :cool: :haha:
30cc03p.jpg

rcpjdv.jpg

k00pjo.jpg
 
Kako da ga hvalimo kad je izdaleka slikan? :haha:
Daj nam malo podataka, cena, godište, deda ter'o - baba prodala...
 
Cena - ne moze... Razlog: ne prodajem. God. 88. NIKAD zimi nije vozen.Nikada nije radio nista sem zita, soje i kukuruza. Smisljeno je slikan iz-dalje kako bi sto bolje izgledao. :osmeh:
 
To je ZMAJ to neume da bude lose samo dobro.Neka te sluzi i neka ima sta da prodje kroz njega :cao:
 
dicki je napisao(la):
Cena - ne moze... Razlog: ne prodajem. God. 88. NIKAD zimi nije vozen.Nikada nije radio nista sem zita, soje i kukuruza. Smisljeno je slikan iz-dalje kako bi sto bolje izgledao. :osmeh:

pa drugo i nema samo suncokret

naravno sve čestitke na kupovini da te dugo služi
ja o kombajnima neznam skoro ništa samo se malo šalim :ppozdrav:
 
MONTOYA je napisao(la):
Čestitam na kupovini,nek te dobro služi
reci mi jel veliki sat na istrument tabli do bunkera ili do šoferke
Do soferke je.
Pitanje za ''zmajevce'': cemu sluzi nazljebljena osovinica pored sijalice za kabinu?
24uxoog.jpg

2wck5d0.jpg
 
Na tu osovinicu paše ručka za otvaranje prozora od Z101 i okretanjem te ručke otvaraš i zatvaraš dotok tople vode u sistem za grejanje kabine! Ista instrument tabla kao kod mene....
 
Nazad
Vrh