ZMAJ kombajni

Nije moje, slikano usput...
hx7q1e.jpg

Imam jos 6-7 detalja...
 
nešto slično ima i kod mene u selu samo što ima u kabini dugme da uključi isključi sečku ,matic ta sečka mi liči na klasovu jer su kod mene masovno ubacivali takve sečke sa klatećim noževima kao na slici
 
dicki ja samo kažem kakve su kod mene u selu ugrađivali i koliko sam od ljudi čuo skoro svi su klasove stavljali jer mi i ujak ima na zmaj 125 od klasa sa klatećim noževima
 
Treba mi jedna nova guma za Zmaj 171 gde ima povoljno i koju marku bi preporucili!?
Koliko se secam isle su oko 800Eura?
 
gogi666 je napisao(la):
Treba mi jedna nova guma za Zmaj 171 gde ima povoljno i koju marku bi preporucili!?
Koliko se secam isle su oko 800Eura?
aj napisi dimenzije pa ti javim,imam jako povoljno novih guma.
Post je spojen: [time]1292770530[/time]
_________________________________________________
dragan dmb je napisao(la):
zmaj 162 skracen na 3,60 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MMqsf5r6y3Q[/youtube]
taj kombajn tako ide i sa 4,80m kosom
 
ja imam malu remenicu na varijatoru pa ide dosta brze od fabrickog....tako da meni netreba treca.
Post je spojen: [time]1292795314[/time]
_________________________________________________
 
tesin je napisao(la):
ja imam malu remenicu na varijatoru pa ide dosta brze od fabrickog....tako da meni netreba treca.
Post je spojen: [time]1292744914[/time]
_________________________________________________
hahaha super to je odlicno :haha:? meni je dosta 50 ari za 22 minuta
 
skoro se moze reci da je razlika u tezini kombaja,na zadnjem delu zmaja pored oznake 142 pise i veliko RM sto znaci da je kombaj dodatno opterecen sa ta dva veeeelika slova,ili da kazemo tezi je pozadi pa je stim i prednost u odnosu na obicnog 142,mozda ce zvucati da te zezam al ako izuzmemo neke sitnice oko kabine i jos nekih drugih nebitnih toliko sitnica da ih nenabrajam, znaci sve isto
 
Nazad
Vrh