Zmaj berači kukuruza

Zvao sam coveka,gorelo je nesto pored njega pa ga zakacilo i plane.Ali je ugasen.Stradale fume i komusaci.Sigurno se grejale osovine.Moze da se uzme i za doooosta manje novaca.
 
Zaista je previse 3500,imam utisak da ljudi ovakve oglase postavljaju iz zajebancije.Gledam i ostale oglase,traktore,poljoprivredne masine,prosto da covek ne poveruje kakve cene su u igri.
 
Kakva je situacija u nasoj drzavi placacemo mi njih za par godina toliko, pre smo imali proizvodnju beraca, a sad se oslanjamo samo na to sto je ostalo.
Ovo mislim na krajeve kao sto je kod mene gde na berbu u zrnu jos niko ne pomislja.
 
Ma ovo ljudi stave kojima nije stalo bas da prodaju sa misljenjem - Mozda ce naici neka budala.Verovali ili ne dosta se cesto to i desi-Legne covek na pricu da je godiste naprimer 88 ali je ustvari nov.:ideja:
 
Ima li neko katalog za Berač 221,skinuo sam ga davno i izbrisao greškom,a vidim da sad server više ne radi.Pa ako neko ima u PDF ili nekom sličnom formatu,neka mi pošalje poruku na PP.
 
Pitaj clana CaneNS,on nam je slao taj katalog,samo je istekao na upload sajtu,ali verovatno ima kod sebe taj katalog.Vidim da je jutros bio aktivan.
 
Konkretno,imam ga skinjenog. Kako za 221 tako i za 222,2KM,neke MF traktore,142 i još dosta toga. Za 221 i 2KM sam nedavno skinuo ostalo je skinjeno pre.
 
Nazad
Vrh