Zmaj 135 Opšta tema.

Odg: ZMAJ 135

Mrstanac:)
Dobar si ja se nalazim na 10 km od tebe i ne bi reko da je bas takva situacija,da sa 133 uradis i do 4 hektara dnevno ako su njive do 20 ari gde ih nadjes,ja sam do prosle godine imao i 133 i 135 jedva urade po 2-3 hektara dnevno kad su takve njive. Ja kolko znam u tvom selu,kombajni ima kao pleva tako da ako uspevas toliko da nadjes poso onda svaka cast. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 135

bilo ih je ko pleve sad smo cetvorica koji aktivno rade. njive nisu do 20 ar nego oko 20 ar sto znaci da ima koja i preko. a ucinak ne zaboravite zavisi i od kvaliteta rada. tako da ja za sad i ne brinem mnogo oko toga. ja izlazim iz njive a zamnom balirka i sve ko u apoteci. ko hoce neka veruje ko nece ne mora. evo kako izgleda:
2m815wg.jpg
 
Odg: ZMAJ 135

Reče ja da je to trć-trć, pa pšenica. Jedino tako može biti toliki učinak.
 
Odg: ZMAJ 135

jos uvek se radi u dzakovima tako su ljudi navikli a i nemaju svi u sta da sipaju.
Ovo je slikano iza mog sela prema Badincu. neznam mozda smo se sreli.
Jes vala trc-trc pa psenica, samo sto mozes hodati po balama.a evo sta jos ima kod nas lepote za zetvu.
20rqtmh.jpg
pa moras da mu izvadis svako zrno iz zemlje ako hoces musteriju i poso
 
Odg: ZMAJ 135

Ja sam dolazio tamo ali vise prema Bunibrod.Kakvo je vreme sad iduce godine necemo ni isterivati kombajne iz garaze jer nece imati sta da rade :kisa: :kisa:
 
Odg: ZMAJ 135

Vala bas, rasipa se kisa :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: a jos i grmi. Ja sam poorao al kad ce moci da se seje ko zna :zli:. rece da si imao 135, zimus je jedan bio u oglasima nije li bio tvoj?
 
Odg: ZMAJ 135

jel 135 bio slikan po snegu, i za koju si ga cenu dao ako nije tajna. i kako se snalazis sad sa bunkerasem jer kod nas bi bilo zlo kad bi neko krenuo sa tim jer su nasi ljudi malo sikirljavi pa dolaze sa bicikle na zetvu i bez para. :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 135

jeste taj je dao sam ga ravno za 7000eu siptarima na kosovo,a ja imam levak koji vucim ili kombajnom ili imt 506 pa mogu i u dzakovima tako da s lakocom to zavrsavam. :spavam:
 
Nazad
Vrh