Zetor

Sa takvima je graden socijalizam.
pict0535.jpg

pict0538.jpg

pict0539.jpg
 
Samo toliko da mu menjac ne krci uopste ako se malo naviknes na duplo kvacilo!
 
tih zetora 16145 stvarno slabo ima po oglasima, a odlični su traktori, bio je jedan prošle godine na prodaju iz bečeja, i više nigde nisam video da ima da se kupi. zts-a ima mnogo više, a ursusa od 160 konja valjda i najviše. taj lik što je uzo za 8 soma je odlično prošao :D
Post je spojen: [time]1257178405[/time]
_________________________________________________
@ JOHNY89, da ne znš koliko je težak taj overum?
 
@NA,daj molim te nemoj toliko da cepidlacis po mojim postovima i nemoj traziti i najmanje greske,i koliko vidim postovi nisu isti a i text je razlicit,i poneke slike su iste(pa sta sad) ali ima i novih videa i to je to,nije to spamovanje ,ja sam hteo samo da pokazem slike i videa i nesto novo da napisem o tom zetoru nista vise, :D :ppozdrav: :cao:

@farmer II,ti zetori 16145 su jako dobri i moj buraz skoro svaki dan nesto radi s njim a najvise prevozi rusevine starih kuca sa onom velikom tandemkom i radi i po 12 sati bez prestanka a prosle godine je orao neku parcelu prilicno lake zemlje za obradu 200ha u komadu i orao je sa cetvorobrazdnim plugom kverneland ravnjak,i nisu ga gasili nekoliko dana,orao je neprekidno samo su se vozaci menjali,i sipali mu naftu(sa cisterne) i samo gas i kako buraz kaze orali su u 2brzini na 1800obr i trosio im je svega 8lit/kj a za to vreme im se nista nije pokvarilo a uzorao je 200ha za oko 10 dana :D
vece opravke nije imao,motor radi odlicno,ali je pomalo trom,a menjac je dosta bucan u oranju i stalno nesto zuji unutra i treba ga stalati sa duplim kvacilom da nebi krcao.
sve u svemu dobar traktor za teske poslove i buraz kaze da mu za godinu dana otplatio.

koliko mi je buraz rekao taj plug overum(mislim da ima zahvat 4x40cm) ima oko 2tone i jako je masivan i tezak,ali konstrukcija i ram mu je na par mesta vec varen i ojacavan jer je bio popucan i dosta delova je morao promeniti kad ga je kupio a platio ga je svega 100 000din(iz jedne zadruge je na licitaciji kupio taj plug)
ali moram priznati da taj plug ima jako dugacke daske i nezaorava bas lepo masu,vogel bolje zaorava jer ima drugacije daske...sory za off :cao:
 
AgrovojvodinaBP je napisao(la):
dobar je ali preskup traktor za naše uslove...kod kineza je garancija 1 god. ::namigivanje::

Uspoređivati Zetora sa traktorima kineske proizvodnje je smješno. Kažeš da kinez ima garanciju godinu dana, pa i Zetor isto ima garanciju od godinu dana (nisam siguran jel kod nas dvogodišnja garancija). No samo jedna od većih razlika između Zetora i Kineza je opskrba djelovima nakon isteka garancije ili recimo nakon 3,4,5 ili više godina od kupovine novog traktora. Kod nas ljudi koji su kupovali kineze sada muku muče sa djelovima jer ih nema, jer više nestižu u Hr... Slažem se da ima više fela kineskih traktora (neki su dobri neki nisu tako dobri, da nekažem loši), no sve u svemu ti traktori nisu Zetoru ni do koljena.
 
Bećarina pusta je napisao(la):
AgrovojvodinaBP je napisao(la):
dobar je ali preskup traktor za naše uslove...kod kineza je garancija 1 god. ::namigivanje::

Uspoređivati Zetora sa traktorima kineske proizvodnje je smješno. Kažeš da kinez ima garanciju godinu dana, pa i Zetor isto ima garanciju od godinu dana (nisam siguran jel kod nas dvogodišnja garancija). No samo jedna od većih razlika između Zetora i Kineza je opskrba djelovima nakon isteka garancije ili recimo nakon 3,4,5 ili više godina od kupovine novog traktora. Kod nas ljudi koji su kupovali kineze sada muku muče sa djelovima jer ih nema, jer više nestižu u Hr... Slažem se da ima više fela kineskih traktora (neki su dobri neki nisu tako dobri, da nekažem loši), no sve u svemu ti traktori nisu Zetoru ni do koljena.
neko je pitao za garanciju na kineze...konkretno za YTO traktore sa fiat motorima garancija je 1g. a to su najbolji kineski traktori....ne znam za Hrvatsku ali u Srbiji delova ima dovoljno ... kažem da je zetor dobar ali skup traktor za naše uslove ( za Srbiju ). ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1257419625[/time]
_________________________________________________
šandor je napisao(la):
ima 64 ks. cena je 33500 €. sa dodacima: klima, sedište za suvozača, grammer sedište, podešavajuća poteznica i poklon radio sa cd-om.
ima još slike samo da imam malo više vremena. HVALA

preskupo brate, za te pare možeš kupiti YTO ( kineza ) od 120 ks...
 
Moj otac je imao Zetor super 50 pre 30 kusur godina.Moja prva voznja je sa
tim traktorom.Mocan traktor za to vreme.Rado bih ga sad imao kao oldtajmera. :D
 
2200 Za super zetor? Puno! Kodnas na otpadu bio jedan koji je na otpad oteran a ne odnesen i trazili su za njega 600 eura!
 
ih kakve su vam to cijene, punac prodaje ovaj 555 za te pare, sve ispravno i radi, motor uređen... I još svi zovu i pitaju, samo bi neke kompenzacije, mijenjanja a ovom trebaju pare




Jedino što mi se nesviđa što je to sarkofag na točkovima, zaobilazi skuterčiće ko od šale :sta:
 
mityoo je napisao(la):
2200 Za super zetor? Puno! Kodnas na otpadu bio jedan koji je na otpad oteran a ne odnesen i trazili su za njega 600 eura!
e pa uz ovaj dobijaš još delova da možeš skoro jedan sastaviti uostalom to je drugov traktor ne moj svaka roba ima svog kupca
 
Nazad
Vrh