Zetor

mityoo je napisao(la):
Za tako sta je odlican! Trosi ko upaljac, a moze da radi sa grabljama, presom, prskalicom 440l paracem za repu i slicno...
Sa grabljama je,al sa presom?mozda za grozde?
 
Provereno je i za spartac za repu, ja sam pilotirao na spartacu, a i za balirku, pre nego sto smo kupili balirku par godina mi je presovao tip sa zetorom 2511 i Claas-ovom balirkom... Takodje vuce i creinu, a ima jedan da sa njime vuce djubretarku prikolicu od 4 tone, mada verujem da neradi sa njom po blatu i po mekanom oranju...
 
NA, jel si čuo cenu za ono čudo od Zetora? Što ga više gledam sve mi je lepši. :haha: :haha: :haha: :haha:
 
mims je napisao(la):
NA, jel si čuo cenu za ono čudo od Zetora? Što ga više gledam sve mi je lepši. :haha: :haha: :haha: :haha:
jesam al nece gazda da ga proda jedino ako ponudis neki u zamenu jer za te pare ne moze nista da uzme a resio da ga malo sredi jer mu sluzi kao svinja taxi do sume i te sitne poslove
 
Desilo mi se nešto neobično . Danas sam oprao zetora i parkirao sam u supu kad ono za 5 minuta nešto pukne . Puklo je desno staklo na zetoru razleteo je na param parčad čak 5 metara :sta: :sta: :sta: :sta: Ne mogu da shvatim kako :sta: :sta: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: Sigurno će da bude paprena cena pošto je zaobljena i tamna.
 
@Šandor: Meni je tako u vožnji grunila prednja šajba (sama od sebe) na malom New Hollandu. Kad nisam iskočio iz kabine, skoro me šlog strefio.

 
šandor je napisao(la):
Desilo mi se nešto neobično . Danas sam oprao zetora i parkirao sam u supu kad ono za 5 minuta nešto pukne . Puklo je desno staklo na zetoru razleteo je na param parčad čak 5 metara :sta: :sta: :sta: :sta: Ne mogu da shvatim kako :sta: :sta: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: Sigurno će da bude paprena cena pošto je zaobljena i tamna.

Cena stakla je 15000 din :udri: :udri: :udri:
 
Nazad
Vrh