Zetor

@ Goran g samo sam uporedio sa Zetorom. Zetor je za nekih 1200 sati, stao dva puta. A kinez jos nije stao. Verovatno ce i on skoro.
 
39000 sa pdv-om zetor proxima 100
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

Skoro 80 000 maraka(da to prevedem u ranije devize)je premnogo za ovaj traktor. Ranije se secam da je nas 7711 kostao nov oko 25 000 DEM, sto znaci da je ovaj sada tri puta skuplji sto je van svake logike.Ipak je to traktor lakse konstrukcije + malo snazniji motor, podatak o tome koliko zaista vredi jei taj da se veoma retko vidja na nasi njivama.toliko o tome.......
 
Ovo sam hteo da čujem, koliko su Zetori koštali u DEM. Vlado svaka čast za podatak. Dolazimo do toga da je taj 7711 bio skoro iste vrednosti kao sada polovan. Cene su im oko 11000 eura.
 
Dobra odluka Bado.
Ja sam isto tako odlučio pre dve godine i baš sam ove godine vukao Zetorom novu Mahindru je nije htela da upali. Tada sam shvatio da je odluka bila prava. Stavio sam uzane točkove i sredio ga maksimalno i nisam pogrešio. Jedinu grešku koju sam napravio je to što sam stavio hidro volan - orbitrol, pa je malo nezgodan za setvu i špartanje (Volan nikada nije u istom položaju i ne osećaš ako te vuče na koju stranu kao kod običnog volana).
 
Земљаче то ти се зове превара века,или капитализам...Једном давно је један старији човек рекао,у она времена кад смо екстра и радили и зарађивали,и лепо живели.."Доћи ће време кад ћеш имати свега,ништа ти фалити неће.ал пара имати нећеш".И дошло је..
 
Danas bio u kobatovcima,Major 80 sa radialnim gumama 55 000 km a sa diagonalnim 53 000 km.Lijepo izglegaju ali previše plastike brate.Ovaj sa radijalkama je dosta niži i zadnje gume su mu kao 14-ke dok ovaj drugi nosi 16-ke zadnje.Reverzer ko kurbla,tolko ružno urađen da je katastrofa.Sve u svemu lijep ali opet ko kinder jaje mada se nebih bunio imati u dvorištu.
 
Nazad
Vrh