Zetor

Probaj da naprskas malo srce volana t.j. konus sa wd sprejem i polako kuckas okolo cekicem da sprej podje oko konusa a posle radapciger ja sam tako uspeo da ga skinem .
 
Uhvati jedan volan i vuče prema gore (i pazi da ne dobije po njokalici) , a drugi sa nekom bronzom i čekićem udara osovinu i mora da siđe 100% . Treba specijalni radavciger sa čaurom jel ako se uhvati plastika ništa od skidanja .
 
Volan lako ide gore ako imas alat.Taj alat uz pomoc radapcigera napravi najlosiji tokar.Tebi je bitno da znas sta hoces da ti tokar napravii.....
 
Ventilacia na Zetor-u.




Zetor-6911-7745-2.jpg


Zetor-6911-7745.jpg




Zetor-6911-7745-3.jpg
 
Jeste skupo. Ovo je traktor star 40ak godina i bez prednje vuce kosta oko 3500e. Znam da je prednja vuca veoma bitna, ali ja nikada ne bih dao ovoliko novca za ovaj traktor.
 
Lijepo si sredio nema sta. Cudi me da nisi motor i mjenjac otvaro prije toga? steta bi bilo saraf po novoj farbi. Cini mi se da si na 95ici mijenjo ove prenje farove? kako slusa multipower sad? Ja moram na svom da mijenjam ona prelivna crijeva od goriva i ona od hladjenja. Kako sam skido pumpu na remont nemogu da nalegnu vise nikako :spavam:
 
kako vam se cini ovo?al nije malo skupohttp://groding.net/traktori-poljoprivredne-masine/Zetor-6945-traktori
Ako moze malo da se koriguje cena,cca 500-1000E kupuj odmah.

- - - - - - - - - -

Jeste skupo. Ovo je traktor star 40ak godina i bez prednje vuce kosta oko 3500e. Znam da je prednja vuca veoma bitna, ali ja nikada ne bih dao ovoliko novca za ovaj traktor.
6911 za 3500e mislim da nema nigde ili neka lomara teska da bude.
 
6711 je cesto na oglasima za oko 3500-4000e. Ne vidim neku znacajnu razliku izmedju 6711 i 6911. Doduse, ne znam da li ste vi primetili, ali su cene traktora otisle malo gore.
Kada sam pre skoro tri godine kupovao traktor, pratio sam svakodnevno cene univerzal 445, zetora od 50-70hp i bilo je jeftinije nego sada u proseku za nekih 500e.

@kockasalascenej
Kakva je razlika u izolaciji sada? Jel je dosta tise u kabini?
 
Ljudi se frljaju sa cenama traktora kao vlasnici Golfova 2 što cene njihove dreševe. Cene su otišle u nebo, pogotovo Zetorima i Imt-ovima. Zetori 7011 odrpani koštaju oko 7000 evra, o 5211 da i ne pričam. Više vrede sada nego kad su bili novi pre 20 i koju godinu.
 
E bas sam na 7011 i mislio. On je bio pre dve godine oko 5500 do max 6000e sto znaci mogao si da ga nadjes za nekih 5200 bez problema. Sada kada gledas njegovu cenu, da ne poverujes.
 
Za zetor 7011 najviše 6000 evra za tip top stanje bih dao. A ovo što se sad nalazi po oglasima u dobrom stanju čak su i 8 500 e. Zanimljivo je da 5211 sada cene oko 8000 evra a kad je bio nov mislim da je neko pisao u ovoj temi da je koštao 14 000 maraka. A znamo da se konvertovalo 2 marke za 1 evro :haha:
 
motor je radjen puna generalna,kocnice isto novi klipovi,menjac je isto otvaran ali nista mu ne fali,jesu menjani su farovi cini mi se sa nekog kineza,multipover odlicno nema problema vise.... ima razlike a jos nije ni skroz zadihtovana jos cekam staklo nazad i kedere napred.
 
6711 je cesto na oglasima za oko 3500-4000e. Ne vidim neku znacajnu razliku izmedju 6711 i 6911. Doduse, ne znam da li ste vi primetili, ali su cene traktora otisle malo gore.
Kada sam pre skoro tri godine kupovao traktor, pratio sam svakodnevno cene univerzal 445, zetora od 50-70hp i bilo je jeftinije nego sada u proseku za nekih 500e.
U radu nema neke velike razlike izmedju 67 i 69,e sad 69 je novija serija traktora i drze jacu cenu.Onakvi 6945 kao sto je postavio Milan87 su retki modeli kod nas.Ja imam sa tom kabinom ali bez DV i unutrasnjost lici na kabine x0xx serije.Na takvim traktorima je i raspored brzina 2-3 drugaciji nego na klasicnim x9xx.
Zetorima 7011(45) ,7211(45) je cena otisla mozda i vise od 500E,e sad da li je opravdano ili ne jbg nemam pojma,ali su traktori stvarno vrhunski.Ocuvani 70-7211 se i dan danas skoro ne cuju u kabini,udoban izuzetno,povoljni delovi,potrosnja mala,dobri i za teske i za lake poslove...
 
Zetorima 7011(45) ,7211(45) je cena otisla mozda i vise od 500E,e sad da li je opravdano ili ne jbg nemam pojma,ali su traktori stvarno vrhunski.Ocuvani 70-7211 se i dan danas skoro ne cuju u kabini,udoban izuzetno,povoljni delovi,potrosnja mala,dobri i za teske i za lake poslove...
Slazem se sa tobom. Bas iz tih razloga se kajem sto odmah nisam pozajmio novac za 7011, nego kupio 5711. Tada mi je trebalo jos nekih 1000-1500e, a sada 2000-2500e.
Pratim oglase i uopste mi se ne zuri. Ako iskoci neka povoljna prilika da doplatim za 7011, super. Ako ne, opet super. Vec imam traktor koji me lepo sluzi, a luksuz neka saceka koliko bude morao da saceka :osmeh:
 
Moj glas ide za onaj,Za ovaj 4500+1000=5500.Razlika 1500 i ako bi onaj malo skinuo cenu razlika se smanjuje.Naravno i onaj mora da se proveri da nebude da je samo nalickan.
 
Nazad
Vrh