Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Ljudi, nemojte da izvrćete nečije reči. Niko ne kaže da je traktor loš ili navigacija ili klima. Samo je na ružan način prezentovano.
“Lezi lebe da te jedem!”
Toliko.
 
Ljudi, nemojte da izvrćete nečije reči. Niko ne kaže da je traktor loš ili navigacija ili klima. Samo je na ružan način prezentovano.
“Lezi lebe da te jedem!”
Toliko.
I ja se donekle slažem sa tobom...
Dečko u opšte nije takav kako je na reklami ispalo,mi koji smo išli po okupljanjima znamo dete,koji je od malih nogu vredan i radan,nije on kriv za ovu reklamu za koju i ja mislim da je jeftino i debilno snimljena kakva god da im je bila namera...ispade momak razmažen i lenj a upravo je sve kontra od toga...
 
Opet se nismo razumeli (a rekao sam sebi da neću na ovu temu više da odgovaram).
Lično ništa ne mislim loše o dečku. Ne poznajem ga. Moja rečenica “idi radi u firmu..” ili šta sam već napisao se nije odnosila na tog dečka nego je bila odgovor na tu reklamu.
Ne kažem ja da je ON (Petar Petrović, Marko Marković) lenčuga. Nego iz reklame zaključuješ da je prosečan seljak lenj. A to nije istina.
I opet kažem, dobra stvar je i navigacija i klima i sve to, samo je na glup način prezentovano.
Menadžer firme je završio privatni menadžment izgleda….
 
Jel moguce da neko ne kapira sta je @Lule28 hteo da kaze i zasto ova rasprava . Sve je to super i sve te pomoci oko rada ali kada sutra AV kaze na TV da danasnji seljak nije video motiku godinama i da nije cucnuo i da mu za Ha treba 10 radnih sati a hoce da od 50 Ha ima platu kao doktor opste prakse , sta cemo onda ? Sa pravom ce to imati da prica u buducnosti a neka ga onda ovi ubedjuju da ipak rade duze od 10 sati po Ha i da se muce i znoje radeci !
 
Jel moguce da neko ne kapira sta je @Lule28 hteo da kaze i zasto ova rasprava . Sve je to super i sve te pomoci oko rada ali kada sutra AV kaze na TV da danasnji seljak nije video motiku godinama i da nije cucnuo i da mu za Ha treba 10 radnih sati a hoce da od 50 Ha ima platu kao doktor opste prakse , sta cemo onda ? Sa pravom ce to imati da prica u buducnosti a neka ga onda ovi ubedjuju da ipak rade duze od 10 sati po Ha i da se muce i znoje radeci !
Ako bi hteo takvu platu "doktorsku",potrebno je imati u vlasnistvu tih 50 hektara! :ppozdrav:
 
- Видим комшија, купио си новог "Пежоа".
- Није то "Пежо", то је нова "Дачија"!

Ко се сећа те рекламе? :)
 
Jel moguce da neko ne kapira sta je @Lule28 hteo da kaze i zasto ova rasprava . Sve je to super i sve te pomoci oko rada ali kada sutra AV kaze na TV da danasnji seljak nije video motiku godinama i da nije cucnuo i da mu za Ha treba 10 radnih sati a hoce da od 50 Ha ima platu kao doktor opste prakse , sta cemo onda ? Sa pravom ce to imati da prica u buducnosti a neka ga onda ovi ubedjuju da ipak rade duze od 10 sati po Ha i da se muce i znoje radeci !
Znaci bitno je sta ce reci i pomisliti AV ? I prema tome treba svi da se ponasamo , i reklame u skladu toga da se prave ? Zagovaras "prosjacki stil ponasanja ".
 
Znaci bitno je sta ce reci i pomisliti AV ? I prema tome treba svi da se ponasamo , i reklame u skladu toga da se prave ? Zagovaras "prosjacki stil ponasanja ".
U ovakvoj i slicnim drzava mozda je takvo ponasanje i pozeljno . Vec vlast okrece gradjane na seljake a ti objasni gradjaninu kome je sve skupo da je reklama sala . Posto se sve generalizuje postace za gradjanje seljak lenjov koji stalno kuka kako mu je tesko a uziva dok radi . Da zivimo u normalnom zemlji drugije bih pricao .
 
Znaci bitno je sta ce reci i pomisliti AV ? I prema tome treba svi da se ponasamo , i reklame u skladu toga da se prave ? Zagovaras "prosjacki stil ponasanja ".
Evo ja tako zivim,vozim starog Sevroleta i starog l200 da bih se sto manje isticao medju ljudima.Imam sve,cak i vise nego sto sam ikada pomislio da cu imati ali najbitnije je da se neistices previse medju okolinom i da se pravis da si kao oni!
 
To nije "prosjacki stil ponasanja " , nego skromni . Mislio sam na baziranje da trazis pomoc...
To je osecajni nacin zivota i tako ko zivi ima moje veliko postovanje . Isto takav covek nema kompleksa sto je danas retkost .
@Goran G. - svaka cast ako si iskren 👏
Jedan pop nam je bio kucni prijatelj i isto se ponasao . Rekao je imam da vozim bolja kola ali vidim kako narod zivi i necu da strcim i uvek se ljutio i bilo mu krivo sto se ljudi u crnom vozikaju u skupocenim kolima . Inace taj pop je jedva glavu izvukao iz Hr. iz logora Lora . Pred sam kraj je izvucen u zamenu za par fratrova . Jednom recju pop i covek za primer .
 
U Srbiji se u proseku ne zivi nego prizivljava.. Ako se krsim i radim 3 posla j*bes ga hocu da zivim malo bolje od proseka, mnogi zive lose jer im je tako lakse a ne zato sto ne mogu da zarade.. Ne vidim da sam kao takav los primer, naprotiv, pokusavam da dam primer da se radom moze doci do necega boljeg od proseka.
 
Није свако задовољан ни са мало ни са пуно. Има примера по селима колико хоћеш. Овде има стручњака који су незадовољни са платом од 70 000 динара, као мало им је. Млади, 20-25 година и неће да раде.
 
Ima svega, slazem se, ali ako imam za vise kupicu vise, necu cuvati pare na gomili jer me zao komsije koji lencari po ceo dan i pije pivo ispred prodavnice sto on nema pa necu ni ja da imam.. Nema cega da me bude sramota, radom sam zaradio sve sto imam.. Kazu "lako je imas dobar posao", jeste, a dok sam ja drao **greška o stolicu i ucio 18 godina oni se zajebavali i prolazili sa dvojkama.. e jbg, neko plati na mostu a neko na cupriji..
 
Ne, ne vidim potrebu za tim, vise peripetije nego koristi.. Za mene bi idealna zamena bila na svakih 5-6 godina, naravno ako postoje uslovi za to..
EDIT:
I takodje iz nekog razloga ne podrzavam kupovinu novih automobila kad se ni onaj star 3 godine uopste ne kvari a duplo je jeftiniji. :D
 
Ne, ne vidim potrebu za tim, vise peripetije nego koristi.. Za mene bi idealna zamena bila na svakih 5-6 godina, naravno ako postoje uslovi za to..
EDIT:
I takodje iz nekog razloga ne podrzavam kupovinu novih automobila kad se ni onaj star 3 godine uopste ne kvari a duplo je jeftiniji. :D
Manje se kvari moj l200 star 25 godina od ovih od novijih.U oktobru sam bio na putesetviju od 3400 km za 4 dana sa l200,Belgija Holandija i nazad za Sombor.Jedina mi je zamerka sto je pomalo tvrd ali navikao sam se na to posle 20 godina 8-).Šerpolet(sevrolet) Kalos mi je takodje u vlasnistvu vec 15 godina i na oba mi radi cak i klima,nikada nisu lupani i imaju oko 200.000 km pa nevidim razlog da ih menjam za neke novije sa dslrblabla menjacima,plivajucim zamajcima i ostalim adblu govnima :ppozdrav:
I za kraj da napomenem da se pomalo razumem u mehaniku pa te starudije čačnem sa par crvenih i uvek su pod "konac" sto be reklo!
 
Poslednja izmena:
@milan11 - podrzavam . Mislio sam da ces napisati da bi menjao kola na pola godine da pokazes ovim pijanicama sto pametuju i piju kako si ti pametan i uspesan 😊 . Ali kapiras o cemu pricam . Mnogo ima ljudi koji zude za time i odredjeni simboli im predstavljaju uspeh a taj uspeh zele svima pokazati i to ih cini srecnim .
@Goran G. - jel tacno da su starija kola i mnogo jaca u saobracajnim nesrecama ? Nekada su se kola radila da traju i da budu jaka a danas se na svemu skrtari da bi profit bio veci .
 
Nazad
Vrh