Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

434721267_2175457959461729_5447219315000484169_n.jpg
 
Vidi Atanaskovicu ova reklama ili sta je vec je uzas blago receno


to ce ti svako iole malo realan reci

u ovo vreme kad nam psenica i kukuruz oko 18din
snimiti ovako nesto je kriminal


sutra kada budes protestovao seti se ovog videa ;)
 
Reklama je simpaticna i kreativno osmisljena a to sto ti Lule nisu u trendu sa drustvenim mrezama je druga stvar. A ako ti vidis kao uzasno ne znaci da svako tako razmislja i vidi stvari na tvoj nacin.
 
Lule šta ti je? ;)
Ko ti mrda kavez,pa se ljutis? :ROFLMAO:
Ovo je pomalo smesno,a onaj snimak je bio uvredljiv i seti ga se kad budes ponovo protestovao
 
Reklama je simpaticna i kreativno osmisljena a to sto ti Lule nisu u trendu sa drustvenim mrezama je druga stvar. A ako ti vidis kao uzasno ne znaci da svako tako razmislja i vidi stvari na tvoj nacin.
hahaha sreca pa ovo sto je snimljeno nece videti mnogo ljudi nego samo -"siroti" poljoprivrdnici-

onda kad procuri video i bude problem bice jao,nisam znao


komedija kako se vi ophodite prema samoj poljoprivredi
Lule šta ti je? ;)
Ko ti mrda kavez,pa se ljutis? :ROFLMAO:
Ovo je pomalo smesno,a onaj snimak je bio uvredljiv i seti ga se kad budes ponovo protestovao
ja sam prvi ovde na forumu napao onog iz stiga(jer sam ga procitao odmah)
citam i dalje ovde ljude i vidim ko kako sta dise i razmislja


neka

bio sam blokiran pa necu dalje

glupo je jer nemas pristup sajtu pa ni da citam budalastine nemogu
ovako mi ok

samo pisite i kukajte ;)
 
Reklama ko reklama, nekom se sviđa neko kudi a problem je što to ljudi shvataju lično i kao podjebavanje a u stvari je realnost e sad što velika većina nas to ne može da priušti to je nešto drugo.Marko inače radi sa tim traktorom kod tog čoveka i zamolili su ga da to odglumi kako zna i ume i kako su mu rekli i zamislili (verovatno, mada nije ni on spašen) tako da ova reklama ustvari pokazuje koliko je taj bašak (turčin) napredovao u odnosu na zapadnjake i da sa istoka može da dođe nešto slično (bar ja to tako vidim) a situacija u poljoprivredi nema nikakve veze sa tim.Ko može kupiće ko nemože neće, svidi-nesvidi i kraj.
A što se tiče protesta to je moj lični stav i izbor, ako nešto nije u redu uvek ću se boriti i buniti protiv sistema koji nam radi o glavi a i protiv onih koji su stekli mutnim radnjama (preko tuđih leđa) ali se neću kriti iza tastature i podjebavati kao neki.
Inače lule ima i nastavak ove reklame. ;)
 
Reklama ko reklama, nekom se sviđa neko kudi a problem je što to ljudi shvataju lično i kao podjebavanje a u stvari je realnost e sad što velika većina nas to ne može da priušti to je nešto drugo.Marko inače radi sa tim traktorom kod tog čoveka i zamolili su ga da to odglumi kako zna i ume i kako su mu rekli i zamislili (verovatno, mada nije ni on spašen) tako da ova reklama ustvari pokazuje koliko je taj bašak (turčin) napredovao u odnosu na zapadnjake i da sa istoka može da dođe nešto slično (bar ja to tako vidim) a situacija u poljoprivredi nema nikakve veze sa tim.Ko može kupiće ko nemože neće, svidi-nesvidi i kraj.
A što se tiče protesta to je moj lični stav i izbor, ako nešto nije u redu uvek ću se boriti i buniti protiv sistema koji nam radi o glavi a i protiv onih koji su stekli mutnim radnjama (preko tuđih leđa) ali se neću kriti iza tastature i podjebavati kao neki.
Inače lule ima i nastavak ove reklame. ;)
ma sve ok

nemozes nesto raditi a posle se pravdati kako i sta

pa svaka budala bi htela ovako,bele carape i teraj

e onda dolazimo do toga a zasto su cene male? ili u stvari nisu nego nama tesko bez navigacije i ostaloga?

bila bi ozbiljna debata

ja cu uvek biti u manjini,to razumem
 
Bele čarape, poderane trenerke i skečers patike (nasledio od mene pre 2 godine i nemože da ih sarani koliko su dobre), poljoprivrednik nove generacije :osmeh:.
 
Nazad
Vrh