Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Reklama ko reklama, nekom se sviđa neko kudi a problem je što to ljudi shvataju lično i kao podjebavanje a u stvari je realnost e sad što velika većina nas to ne može da priušti to je nešto drugo.Marko inače radi sa tim traktorom kod tog čoveka i zamolili su ga da to odglumi kako zna i ume i kako su mu rekli i zamislili (verovatno, mada nije ni on spašen) tako da ova reklama ustvari pokazuje koliko je taj bašak (turčin) napredovao u odnosu na zapadnjake i da sa istoka može da dođe nešto slično (bar ja to tako vidim) a situacija u poljoprivredi nema nikakve veze sa tim.Ko može kupiće ko nemože neće, svidi-nesvidi i kraj.
A što se tiče protesta to je moj lični stav i izbor, ako nešto nije u redu uvek ću se boriti i buniti protiv sistema koji nam radi o glavi a i protiv onih koji su stekli mutnim radnjama (preko tuđih leđa) ali se neću kriti iza tastature i podjebavati kao neki.
Inače lule ima i nastavak ove reklame. ;)
Di je traktor ? 😂
 
Ja neznam sta je vama problem? Reklama za traktor sa navigacijom . Odradjena kako treba i dobra. Poruka je ,kupite ovaj traktor i posao ce biti uzivancija .
Ajde kolega Lule ,molim te , opisi kako bi ti napravio reklamu za traktore Basak , da si menadzer prodaje ili da si u reklamnoj agenciji ? Kako bi ta reklama izgledala?
 
ma carape ko carape

i ja sam danas obukao staru trenerku dok sam tretirao moje i komsijine kukuruze

pa onda isao trecem komsiji bacati vestak 900kg koji je pod supom od jesenas,misevi il pacovi naceli,poceo da se topi,govna na sve strane a nosis svaki dzak od 25kg kroz lavirint,stubova,greda,jama itd

nije uopste to fazon


bitno je da se nemoze kukati ako se ovako nesto sutra pojavi na nekom kanalu tj tv-u

sto bi rekli,zloupotrebice govna
 
Ja neznam sta je vama problem? Reklama za traktor sa navigacijom . Odradjena kako treba i dobra. Poruka je ,kupite ovaj traktor i posao ce biti uzivancija .
Ajde kolega Lule ,molim te , opisi kako bi ti napravio reklamu za traktore Basak , da si menadzer prodaje ili da si u reklamnoj agenciji ? Kako bi ta reklama izgledala?
nemam blage

mene ova reklama jos vise odbija a ne da privlaci


svaka budala zna da uzme kredit 150k evra i uzme traktor i masine+navigaciju
e onda kad kuruz 16din onda ajoj meni ajmo u protest

pa cekaj malo

nismo mi milenium farmer ili laura farms ili larson farms ili ag whith ema i ostali
 
Баш тако, није немогуће да се искористи као анти реклама.
Пуно боља идеја би била да су узели неку стару куку која има посејано хиљаде хектара без навигације па да такав похвали и трактор и навигацију.
Овако узми некога са улице незаинтересованог и посао ће бити исто добро урађен... Због трактора и навигацие. Неко моје запажање.
 
ovu reklamu kad vide ovi iz grada bice ono-a sto se vi zalite i blokirate puteve


aj ti objasni onom na traci sto radi u 3-4 smene da je ova reklama sarkazam i glupost
 
Znaci ti da prodajes Basak ,naoravio bi tuznu antireklamu da se to ne kupuje? Ja da sam sef prodaje Basaka , tebi nebi platio ni marke za takvu reklamu.
 
Ko se danas odusevljava tehnologijom i uziva da sto manje pomeri pozadinu neka zna da ga ovo ceka u skorijoj buducnosti !
 
Kolege ko vama brani da radite konjskom zapregom i motikom, pustite druge da rade kako znaju pa ako propadnu propali su oni a ne vi, stalno se vodi tuđa briga, živite i pustite da drugi žive.Stvarno ima govana međ narodom, sve vide samo sebe nevide, dobro mi i opstajemo ali no.
 
Po meni je reklama skroz dobra, jednostavna, za moj ukus odradjena je lepo.

Sada sto je problem nama koji nemamo nov traktor navigaciju pa nam "bode" oci ova rekla to je drugi problem.

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
ovu reklamu kad vide ovi iz grada bice ono-a sto se vi zalite i blokirate puteve


aj ti objasni onom na traci sto radi u 3-4 smene da je ova reklama sarkazam i glupost
Рекламу ако неко не схвати па тај не треба да гледа на ТВ ништа друго од вестерн и партизанских филмова. Какве везе има та реклама са стварношћу у пољопривреди? Па до скора су људи куповали и уграђивала навигације у путничка возила и исти ти што раде у 3-4 смене на траци. Данас 99% нових возила је има уграђено фабрички је ли и то пресеравање? За коју годину то ће бити обавеза у свакоме трактору као што тренутно клима и реверзер почињу да буду. За сада је ово лов у мутном и сваки произвођач гледа на сваки могући начин да прода своју робу. Јуче ја сејем са 542 и нодетком, а колега долази вози неки мекормик са навигацијом и шесторедна нека сејалица. Седи упаљена клима, типка мобилни, а трактор сам тера. Он изашао да се поздравимо чист, а ја глибав ко свиња прашине и међу гузовима. Размишљам маму му је.бем како би ми добро дошла клима на 542 па га загледам, а он шупаљ на све стране,а и навигација би ми легла ко будали шамар бар због правца и маркира да се не кривим као упитник у седишту док их пратим. Тако да о пресеравањеу нема ни говора, дечко није глумац одрадио је како је то најбоље знао и умео. Замисли да су упослили Жан Клода, Сталонеа, Шварценегера или неког Џејсон Стетмана, Бред Пита да им одради рекламу. Да ли би и онда било пресеравање?
 
Nazad
Vrh