Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fakultet za komunikaciju u medijima i Evro-atlantsko pravo u menadzmentu biorazgradivog inzenjeringa :haha:

 
Imao je vise srece nego pameti, ali kako se voz tako brzo pojavio posle spustanja rampe??

Prvo imas svjetlosni i zvucni signal pa se tek onda rampa spusta, ali kad je vec usao i rampa se spustila sta nije probio rampu i sisao sa sina?

PS ja pogledao ponovno , nema svjetlosnog signala ili kamera nije snimila.
 
Poslednja izmena:
Prvo imas svjetlosni i zvucni signal pa se tek onda rampa spusta, ali kad je vec usao i rampa se spustila sta nije probio rampu i sisao sa sina?

PS ja pogledao ponovno , nema svjetlosnog signala ili kamera nije snimila.

Piše tamo u komentarima da je u vozu poginulo troje putnika a on otišao u zatvor.
 
Sto svi gutaju knedlu mislili su da ce sa Putinom moci isto kao i sa Jeljcinom?Jaoj da nam je Putin bar na nedelju dana predsednik drzave da pohapsi i strelja ovu bagru tajkunsku!
 
Pa bolje njegova kakva takva nego ova koja samo krade. ne cujem da se narod rusije zali kako ih pokradose do gole koze.
 
Poslednja izmena od urednika:
Добро ајде похапсићу багру,полако....хаха шалу на страну...
Онај ко мисли да је Русима лошије са Путином,него пре њега,поготово Руској држави,националим интересима тај је благо речено будала,ал будала...а има таквих овде на форуму.
 
Super je njima sa Putinom i ja mu skidam kapu ,ali sta ce biti kad Putina jednom ne bude bilo pitam se ....
(izvinjavam se za off i stvarno nije za ovu temu......)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh