Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Insert iz serije Mala nevesta :osmeh:[video]https://www.facebook.com/tdiradiotelevizija/videos/vb.290882094266735/1071568342864769/?type=3&permPage=1[/video]
 
@SAMA

Zato ti piješ samo rakiju. Manje se ovlažiš ako zapadneš u takvu situaciju...:osmeh:
 
941426-mad-max-490x332.jpg

Ne vredi valja ici u bosnu.....:):)
 
Сви сте чули за мог имењака, Николу Теслу. Е сад ћете чути како његови калемови (по сремачки, јер се правилно каже калеми) свирају и немој да ми је неко рекао да је ово намештено. Није, а то Вам могу лако потврдити електро инжењери (оне чикице са дипломама)...Ево како једна позната америкењска песма звучи уз пратњу на клавиру због лепшег ефекта.....


- - - - - - - - - -

 
Naravno da je ovo moguce.Munje i pevaju i igraju.Tako i covek zasvira,kad ga struja dohvati.Bolje ne cackati,ko je ne poznava :haha:
 
- Dobar dan.
- Dobar dan. Ako prodajete Kirbi, trebalo je da dođete pre pola sata, malopre sam usisao.
- Ne, ne, mi smo iz SNS-a.
- Aha, znači vi prodajete maglu.
- Pa, došli smo da pitamo je l' izlazite na glasanje i kome ćete dati svoj glas.
- Kako to da dam nekom svoj glas, pa nisam ja Mala Sirena da tek tako dam nekome glas.
- Ima ovde neko stariji?
- Ima ćale.
- Možete da ga pozovete?
- Mogu, ali vam to ne bi preporučio. Eno ga čisti pušku od jutros i gleda Đokovića, na svaki neiznuđenu grešku mu se javi tik na obrvi.
- Pa dobro, neće da pripuca na nas valjda.
- Ma neće, ali hoće da vas gađa rečnikom, kaže da kod vas SNS-ovaca jedino to radi. Ima Vujakliju, tvrd povez mene pre neko veče pogodio u glavu jer nisam zaključao šupu, sanjao sam dve noći sve na p - papulozan, paralelopiped, panduri, političari, pritvor.
- ....
- Veliki rečnik, vas dvojicu ima da pokosi kao ptičiji grip Kineza.
- Znači nećete na glasanje?
- Hoću.
- Pa za koga ćete glasati?
- A toooo vas zanima?
- Pa da.
- Paaa šta vas boli **greška.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh