Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро ајде похапсићу багру,полако....хаха шалу на страну...
Онај ко мисли да је Русима лошије са Путином,него пре њега,поготово Руској држави,националим интересима тај је благо речено будала,ал будала...а има таквих овде на форуму.

E konačno da se slažem u vezi politike sa kolegom , stvarno Rusima nikad nije bolje bilo i nisu bolje stajali nego sada sa Putinom , ali tako velika prirodno bogata država i uvjek jedinstveno stanovništvo trebalo bi da još bolje živi nego sada . Isto treba priznati da se vladavina Putina preklapa (do sada) sa visokim cijenama nafte i plina , ... kad ima para lako je ...isto tako da se služi mnogo , najmodernijim oružjem:propagandom, dosta i to je tačno .. ipak da je sposoban, autoritet i radi za svoj narod to priznaju svi , pa i Ameri.
 
Да се надовежем иако је офф ваљда се модератори не наљуте,па човек тих капацитета верујем да је размислио и одлучио коме ће оставити да настави где он стане...а просперитет државе генерално расте,и мсм да за 20 година ако не буде какве ратне хаварије широких размера у тој држави ће хтети да живи 90 посто форума,све са пар антируса.и сада су тамо за наше прилике плате и више него одличне,у свему су 10 пута развијенији од сваке државе европе осим главне 3....
 
Mnogo se ti ugledas na te alkose tako se meni cini, cugas li i ti? 3% milijarderi i milioneri ukljucujici i licno tvog voljenog koji su po raspadu rusije pokrali sta im je stiglo na dohvat ruke a ostatak lade muda i dalje u ladovini sa flasom vodke!
 
Mnogo se ti ugledas na te alkose tako se meni cini, cugas li i ti? 3% milijarderi i milioneri ukljucujici i licno tvog voljenog koji su po raspadu rusije pokrali sta im je stiglo na dohvat ruke a ostatak lade muda i dalje u ladovini sa flasom vodke!

Не пијем,хвала на питању,а чудо они ладе муда уз вотку,и боле их патка имају све,а ти по цели дан и ноћ кукаш на форуму,и сад си ти паметан а они алкоси...
 
Није то баш тачно,ни за смртност од алкохола а бога ми ни за прираштај...Ко је био,а било је доста људи одавде у јеку грађевинских послова тамо,може да посведочи како је...Поготово што се тиче наше делатности,Кубањски крај и остала места.

И може ли ко од модератора да закачи ланац овом Пери(пеет) човек као џукела,уједа са леђа кад га не очекујеш,а уз то је невиђено напоран иако га нико не спомиње нити пита.
 
Ja bi volio da nije tačno , jer Ruse vidim kao kad imaš nekog "ludog" brata , voliš ga i branio bi ga kad treba al vidiš da je takav kakav je , a dal je tačno ili nije ..? istina je je jedna.. Možda žene imaju duži vijek tamo , ali za muškarce sam siguran , nažalost.
 
одосмо у дебели офф али за време рата је постоја цела гарда руских добровољаца Прача,на Палама,уз једну Грчку..доста их је кости оставило овде.видим Руски Магнит из твог краја сваки дан вози воће за русију,и знам сигурно да ко год је зајебан од наших грађевинаца у Русији то је урадила наша стока који су били посредници..углавном све се своди ко коме треба више,а далеко би више волио да сам уз њих у наредном периоду него против
 
12642833_994666207274699_5278093527912081352_n.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh