YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Izmeris ugao na starim OCIMA u ofnosu na polugu dok ih ne odseces,
I preneses isti ugao na kuke.
Nema mesta za greske i nejednaku duzinu poluga tipa duza leva 5mm i slicno
Hoce da pravi problem sa obrtacom plugom!!!!!
Bas su mi zimus doneli od 120 yto poluge sami su radili pobegao im je ugao i duzina 6mm razlike osetilo se na plugu!!!!!
Jeste izgleda glomazno na maloj polugi ali i bude problema za kacenje masina kojima je bolcna blizu sasije


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Nama su uvalili različite poluge. Jedna duža a druga kraća. Odmah smo primetili ali nam nije pravilo problem jer nismo radili sa obrtačem. E kad smo počeli onda sam morao skratiti jednu.
 
Izmeris ugao na starim OCIMA u ofnosu na polugu dok ih ne odseces,
I preneses isti ugao na kuke.
Nema mesta za greske i nejednaku duzinu poluga tipa duza leva 5mm i slicno
Hoce da pravi problem sa obrtacom plugom!!!!!
Bas su mi zimus doneli od 120 yto poluge sami su radili pobegao im je ugao i duzina 6mm razlike osetilo se na plugu!!!!!
Jeste izgleda glomazno na maloj polugi ali i bude problema za kacenje masina kojima je bolcna blizu sasije


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Znam zato sam mislio da uzmem cat1 a da 2 kugle za kacenje razbusim na 28mm a 2 da imam na 22mm nzm kako bi to izgledalo. Kugle sam kupio da probam da ih razbusim pa da vidim kako ce izgledati
077267331b1ffc67f31a5d76e12b4afa.jpg
4789fd40878320b7be8b124b0c50bbe4.jpg


Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Izmeris ugao na starim OCIMA u ofnosu na polugu dok ih ne odseces,
I preneses isti ugao na kuke.
Nema mesta za greske i nejednaku duzinu poluga tipa duza leva 5mm i slicno
Hoce da pravi problem sa obrtacom plugom!!!!!
Bas su mi zimus doneli od 120 yto poluge sami su radili pobegao im je ugao i duzina 6mm razlike osetilo se na plugu!!!!!
Jeste izgleda glomazno na maloj polugi ali i bude problema za kacenje masina kojima je bolcna blizu sasije


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Tako sam i mislio,bolje da ne cackam onda,to se fabricki verovatno stavi u neki alat , stegne i vari
 
Tako sam i mislio,bolje da ne cackam onda,to se fabricki verovatno stavi u neki alat , stegne i vari
Па направи мустру по којој ћеш заварити нова качења, пре него исечеш постојећа. Онда ставиш полуге у мустру и завари ако и омашиш за који милиметар неће ти правити проблем.
 
Kako da znam koliko mi 504 ide na sat da bih nastelovao prskalicu po tome.?

Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Odmeri neku dužinu, npr. 200m u njivi, prođi tu deonicu konstantnim gasom (brojem obrtaja) koji bi ti odgovarao u prskanju i štopuj vreme za koje pređeš tu deonicu. I izračunaš brzinu...
 
Ako 100m pređeš za 60 sekundi brzina kretanja ti je 6km/h, za 45 sekundi je 8 km/h, za 36 sekundi je 10km/h.
 
Nazad
Vrh