YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Cenu ne znam,cak nisam ni siguran ko ga uvozi,mislim da je firma agrotaso uvoznik.... A mozda imaju i u agrovojvodini... Ne znam. Telefon u ruke,google pretrazivac i izbunarices cifru. E a znaci tako diklofen,pecen si! Pazi sta si obecao! Slike se cekaju! @ miroslav znas kako.... sedi malo u traktor bez ikakvog grejanja pa's da vidis kako je kinesko dobro! :osmeh: Salim se malo... Meni se nisu smrzle noge jos ni jednom a bas sam od smrznutih. Ono sto se meni ne svidja kod ventilacije je to da ti samo u glavu tuce,tj imas izlaze samo iznad glave. Ali resicu ja to. Prema staklu cu sprovesti neko crevo i na kraju cu staviti neku mrezicu od auta. A mozda spustim i sa strane. Naravno sve cu to zamaskirati da sto bolje izgleda. Sta vise ono gore se ni nece videti jer ce biti u tapacirungu( tzv nebo)
 
Da, ovi kod Ćorića su 2011 i imaju dva spoljna klipa hidraulike.Inače cena je kod njega i u Agrovojvodini indentična i iznosi 24664 evra sa PDV -om.Stim da kod njega uvek može dogovor a u AV samo radi keš ili kredit.
 
diklofen na novijoj 904 na sajmu sam video imaju i nove poteznice za prikolicu kao na 1204.Ja sam uzeo preko Race iz Zrenjanina a sarvis je normalno dolazio iz Agrovojvodine za servis imam sve pohvale.
 
Cenu ne znam,cak nisam ni siguran ko ga uvozi,mislim da je firma agrotaso uvoznik.... A mozda imaju i u agrovojvodini... Ne znam. Telefon u ruke,google pretrazivac i izbunarices cifru. E a znaci tako diklofen,pecen si! Pazi sta si obecao! Slike se cekaju! @ miroslav znas kako.... sedi malo u traktor bez ikakvog grejanja pa's da vidis kako je kinesko dobro! :osmeh: Salim se malo... Meni se nisu smrzle noge jos ni jednom a bas sam od smrznutih. Ono sto se meni ne svidja kod ventilacije je to da ti samo u glavu tuce,tj imas izlaze samo iznad glave. Ali resicu ja to. Prema staklu cu sprovesti neko crevo i na kraju cu staviti neku mrezicu od auta. A mozda spustim i sa strane. Naravno sve cu to zamaskirati da sto bolje izgleda. Sta vise ono gore se ni nece videti jer ce biti u tapacirungu( tzv nebo)

Ja sam to resio cim sam ga doterao ali nisam se setio da slikam i da postavim slike.... Sutra cu slikati pa ci ti pokazati kako sam ja to uradio bez ikakve mudrosti i bespotrebne budzotine iznad glave... :D U pitanju je metalni usmerivac, koji sam licno napravio, i pokazao se EXTRA!!! Sutra cu staviti slike!
 
Verujem ja tebi druze i zanima me kako si resio. Ali profesionalna deformacija mi verovatno nece dozvoliti da uradim drugacije od onog kako sam zamislio... A i svakako moram da skinem taj tapacir odozgo jer su mi..... Iz nekih licnih razloga.
 
danas sam gledao 2 904 oru sa 2 brazde izmedju vrsca i pavlisa, nista spektularno po prici odavde ocekivao sam 3 brazde i tu brzinu.
 
Pa i vuku 3 brazde i to 1H bez problema samo leti u dubokom oranju nisam ni ja verovao dok nisam probao (kupio sam traktor tek proletos),ti traktori su vukli 2 brazde iz ko zna kog razloga tamo je jako teska zemlja za rad barem su mi tako rekli,gazda nema para za 3 brazde sto se i meni zamalo desilo ili su traktori bili varijanta od 70-80ks opticki su veoma slicni...
 
Ne mozete tako uporedjivati i gledati, sve zavisi kakav je tip zemljista. I ja sam imam YTO-a od 120 ks, pa vucem 3 brazde sa njim, i to mu je sasvim dovoljno za moje uslove i moje zemljiste. Svako ce raditi sa prikljucnim masinama kakve odgovaraju uslovima njegove okoline, tj okoline u kojoj obradjuje zemlju :)
 
Kod mene je zemlja slična kao kod Iceburn pošto smo jako blizu.Kad rusi od 82ks solidno vuku vogele na 3x30 i nekih 25cm dubine ne sekiram se ni za kineza.Možda idu sporo ali su im oranja sasvim solidna.
Čemu služi tj. šta se sipa u onu plastično lonče na zadnjem blatobranu sa unutrašnje strane?
 
Poslednja izmena:
To ti je za skupljanje ulja od spoljašnje hidraulike kad spajaš i raskačinješ neku mašinu tj. creva da to ulje ne curi po traktoru nego u tu posudu.
 
Ma to je bre za vodu za pranje stakala kakvo ulje ljudi moji :haha:
@Diklofen ako ti se svida traktor pazari ga neces se pokajati,sve mane koje imaju stari kod njega su ispravljene i traktor je odlican a za iste novce gde to jos ima...od kada sam video tog na sajmu letos razmisljam da prodam mog i kupim taj novi model ali ne mogu imam jos 4 godine kredita :osmeh:
 
Ja sam danas orao sa mojim yto 904 lemken 3 brezde obrtac niva do moje oro je rus 105 ravan most kvenerlad 3 brazde obrtac ,isli smo maltene isto samo sto sam ja brze pravio okretanje pa sam jos bio i brzi moram reci da je i oranje moje izgledalo lepse sto je i komsija potvrdio orali smo oboje kukuruziste
 
ja orao sa 4 brazde 4x31.5 a pored susedna njiva ursus 160ks sa 3 brazde overum zahvat 3x35 za nijansu je isao brze od mene ali ja sam radio na 1900 obrtaja i on je pravio brze okrete od mene, meni to polako ide jer orem prvom direktnom a kad prebacim reduktor u rikverc 1 brzinom ide jako sporo, njive su obe bile kukuruzište
 
Ako mi je predpostavka tačna,član diklofen se ponovio i vozi novi YTO.Video sam ga oko 11i 30 kod benzinske pumpe.
 
Pa kad si me već video što me bre ne zaustavi.Ostalo je para bar za piće.Doterao sam ga danas.Biće slika ovih dana na pretek.
 
Nazad
Vrh