YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Danas se malo testiralo...
cunu.jpg


4o9j.jpg


9v89.jpg
 
Onda se sagni dole ispod poda gde je papuča kvačila.Ima jedna okrugla šipka sa navojima na oba kraja.Ključem 13 otpusti maticu na gornjem kraju te poluge tj. do kabine.Tu šipku onda kompletnu IZVIJAJ par krugova pa probaj kvačilo.Znači gledano na gornji deo gde ulazi ta šipka(poluga) treba da je izvijaš da bi spustio hvatanje kvačila.Kad budeš izvio koliko ti odgovara opet stegni kontra maticu gornji i proveri donju.
 
@worm Jel ima neke razlike u odnosu na starije modele? Vidim auspuh opet kod desne strane, verovatno ce se opet teze pratiti trag markira u setvi.
 
Sacekacu sajam pa da malo bolje osmotrim uzivo sve.. Imam noviji 539 (2009god) i treba mi sad nesto tipa 549.. Kod mene uglavnom traktor sluzi za transport (350 dana godisnje), frezu od 180cm, prskalicu 440l, dvorednu sadilicu za krompir i cetvororednu sadilicu za kupusnjace..

Malo sam razocaran u IMT jer smo ovaj uzeli novi, a nema sta vec nismo morali menjati.. Struja od prvog dana zeza, nedavno je otisao konusno tanjirasti, pokidalo se cak i kuciste tj deo gde stoji lezaj unutra.. Blokada zeza isto od pocetka.. Brisac je crkao posle par dana, i nikada mi nisu priznali garanciju.

Citam utiske korisnika.. Mislim da bi sa YTO mogao bolje da prodjem a za iste pare.. Gresim?
 
Gledao sam jednog YTO mališana baš detaljno.Po meni nivo komfora mu je na nivou traktora iz 80-ih godina prošlog veka.
 
Nazad
Vrh