Vučeni rasipač mineralnog đubriva

Kako su se pokazali ovi vuceni rasturivaci? imam u ponudi jedan... :ppozdrav:
diklofen @ zvao sam ga ima 2 kom...
 
moja masina:osmeh:
kupio sam od naseg clana @bubu
012.jpg
Sta se ovde desilo sa fabrickim tockovima???koja je ovo proizvodnaj,rekao bih da poljostroj nije...
 
jeste poljostroj kuciste je njihovo, verovatno dotrajali, a ovi kostaju oba sa felnom koliko jedna polovna guma.
 
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]?2Y/eq/1G59VjN2/fotografija0074.jpg][IMG]http://www.dodaj.rs/t/2Y/eq/1G59VjN2/fotografija0074.jpg[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Da li je ovo ok cena(1250e) za vuceni vikon ? Da li svi vikon rasturivaci imaju onu lulu, ili ima nekih i sa tanjirom i lopaticama?
 
ovaj vicon na slici je sa lulom ,, i mogu vam reci da jako lepo radio i jednako razbacuje na obe strane to vam sve pricam zatosto i ja imam takav kuci sto koristim a ovaj na slici prodajem :osmeh:
 
rezervoar i sasija je od vicona (creina) a nazad mehanizam je od drugog vucenog rasturivaca mislim da je odzacki
 
@ ddragan nisam nigde video taj sistem izbacivanja , izmedju 2 diska, zato sam i pitao

@kish ja sam mislio na sliku gore, a ne na slike od clana sanji, vazno da smo se sporazumeli na kraju :ppozdrav:
 
Ovako je danas izgledao ispeskaren sanduk od Vicon rasipaca vestackog djubriva.Odmah nakon peskarenja je ofarban dvokomponentnom osnovnom bojom ali to nisam uslikao.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Napokon našao i doterao.U odličnom stanju ,treba mu malo farbe .Uređaj za rasipanje stavljen nov 2011 piše na nalepnici ,radi jako lako,kardan dobio sa njim. Ima par sitnica za remont. Molio bih članove koji znaju za šta služi beli navoj sa slike ima nešto numerisano na plastici,molio bih i za neku pomoć oko štelovanja.
 
Nazad
Vrh