Vučeni rasipač mineralnog đubriva

Odg: Vučeni rasipač veštačkog đubriva

matkoviczoran1 je napisao(la):
srdjan7 je napisao(la):
izmerio.kod mene je 17 mm :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297225718[/time]
_________________________________________________
srdjane kolko je kod tebe armatura
14 :sta: ma tu cu ja da navarim 6' armaturu,ima mesta do dna oko 15mm,i prefarbam-tako da nece biti problem!hvala Zorane! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297279500[/time]
_________________________________________________
milanv je napisao(la):
Gde je kupljena masina imali koja viska.
nema... ::lose::nama umakao jedan kod Kice,bio isto solidan,ali 2005 godiste,bila mu iskrivljena spirala i pokrivni lim spirale,ali dalo bi se to srediti... :udri: ,a ovaj sto smo uzeli-cim smo videli,trk dok neko nije opet razgrabio! :cao:
 
Odg: Vučeni rasipač veštačkog đubriva

pocelo je...
2lny7af.jpg
 
Odg: Vučeni rasipač veštačkog đubriva

zoki,pa sto zakaci za cin cina...imas nesto manje-steta goniti 80 konja za bacanje? :D
 
Odg: Vučeni rasipač veštačkog đubriva

Nešto ne volim kada se pri farbanju felni "okreče" i gume. Pristalica sam gubljenja vremena na skidanje guma ili dobru zaštitu. Izvinjavam se za :off_topic: ali mi to stvarno smeta. :cao:
 
Odg: Vučeni rasipač veštačkog đubriva

Zoran Kostović je napisao(la):
Nešto ne volim kada se pri farbanju felni "okreče" i gume. Pristalica sam gubljenja vremena na skidanje guma ili dobru zaštitu. Izvinjavam se za :off_topic: ali mi to stvarno smeta. :cao:
aha...i ja sam zivac za to...radije cu da celu gumu da izolujem,nego da je farbam,pa skidam ceo dan...ali to sam ja,neko nema vremena za sitnice.
Post je spojen: [time]1300994447[/time]
_________________________________________________
matkoviczoran1 je napisao(la):
sad moras da kupis jedan manji zbog njega! :haha: shala mala,ne zameri.
 
sad na sajmu sam video rasipac vucen kod firme MBV iz vrsca ....dali nekomoze da mi kaze nesto vise o njemu ili neku sliku,mozda ga neko i ima pa ako neko nesto zna neka pise.....hvala:osmeh:
 
Koji je najveci vuceni rasipac koji se kod nas moze naci , nov ili polovan? Mislim najveci po zapremini koja moze da se natovari.
 
Nazad
Vrh