Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako i kod mene 12, a po izgledu kao da je 30 palo, morao sam da testiram kisomer da nije busan..
 
Tako nesto i kod nas palo. Vidno je poboljsanje vlaznosti zemljista. kad bi do kraja zime bilo jos 50-ak litara bilo bi jako dobro.
 
Код мене Јануар и пола Фебруара 2018 воде против Јануара и целог Фебруара 2017 (107:21.5 литара.)
 
Poslednja izmena:
Gledam danas,smokva pocela da tera... Lepo vreme,valjda ce ujutru biti minus da se prihrani psenica...
 
Sada otvori yr no za Prigrevicu i umalo se nisam slogiro.Za 7 dana kuca na vrata prava zimulja sa ledenim danima i jutarnjim temp oko -15 sto je za kraj februara ekstremno niska temperatura.Jedino me jos tesi da isti taj yr no ove zime 2017-2018 nije pogodio ni za 2 dana unapred.A jutarnji izlaz i vecernji kao da neko nekog zaj.....
jbga i corava koka moze zrno nabode..
 
Sada otvori yr no za Prigrevicu i umalo se nisam slogiro.Za 7 dana kuca na vrata prava zimulja sa ledenim danima i jutarnjim temp oko -15 sto je za kraj februara ekstremno niska temperatura.Jedino me jos tesi da isti taj yr no ove zime 2017-2018 nije pogodio ni za 2 dana unapred.A jutarnji izlaz i vecernji kao da neko nekog zaj.....
jbga i corava koka moze zrno nabode..
evo za nas grad https://www.weather2umbrella.com/vremenska-prognoza-sombor-serbia-sr/meteogram
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh