Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ne poverujes gledam na rain alarm mi ko da imamo neki zid, nemoze da probije makar negde da padne.
 
Futog trenutno 36 stepeni, osecaj 34, vetar 4m/s, vlaznost 27%. Po mojim zglobovima a koji su poprilicno sredjeni nema pojma o kisi, nigde ni oblacka. Nista me ne bole i pre par minuta sam izasao iz bazena.
 
Napokon kisa, pao dobar pljusak, padao je oko pola sata, stvarno je dobro dosla, koliko god da je palo, pravi je spas za ove kukuruze koji su poceli da se uvijajaju u podpaljuju.
Leda nije bilo, sto je najbitnije!
 
Pljušti već 15ak minuta , grmi sijeva na sve strane . Vidjećemo bilans . Da nebudem nezahvalan al imam osjećaj da smo mi dobili ovo kiše zato što je na većini mjesta već prekasno.
 
U Apatinu su se nadvili oblaci, doneli su svežinu, ali videćemo da li će nešto pasti.
 
Koji smo mi baksuzi! Dosao gradonacelnik Loznice u selo i ne sme da pada kisa:haha:.
Oko 14 sati se kamarali oblaci, grmelo okolo, a na kraju oko 17 sati se razvedrilo. Opet nas zaobidje kisa...
 
Pirka neki vetric i kao seva u daljini.Po rain alarmu kisa ode prema sreduisnjoj hrvackoj.
Kuca mi je skroz bez krova spremio sam foliju ako udari neka kisica ali meni se pricinjava da nema od toga nista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh