Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko2015072311000000dBZ.cappi.png

Kakav odraz
 
Isto tako,pre nekoliko dana i AcCuWeather.com je pokazivao da pada kisa u mom kraju,a nije bilo ni kapi.
Inace,stanje kod nas je kao i svuda-veoma lose.Zadnja kisa je pala 27.6.
A sto se tice proglasavanja elementarne nepogode(neko je to pomenuo),svejedno bi nama bilo da je proglase ili ne.
 
Tacno, nista mi nebi dobili od proglasenja elementarne nepogode,sve jedno je hoci li biti ili ne jedno je sigurno ako kisa ne padne u nedelju i ponedeljak gubici ce biti ogromni,kod mene u kraju sada je vec 50%umanjen prinos a ako nebude kise gotovo je sve.
 
I sad kad vam se na RTS neko isk... kako ce kukuruz , uprkos visokim temperaturama, da ima vise nego solidan prinos.
Inace kod mene kise nije bilo od sredine maja.
 
Ljudi navijajte , evo vidi se na radaru u Hr - Nova Gradiška pljusak , to je 10ak km vazdušno od mene . Već grmi i naoblačilo se , dal će se ... , neznam št htjedo ...odo vani da gledam..
 
Ajte milm vas, pa nadležni su rekli da nema govora o suši. Tek po koja biljka da je malo osetila
Zato su oni i doveli Arape da nas nauče kako se radi u suvim uslovima.
Inače nema ni 40 i tako proteklih 20 dana, a izgleda i narednih 60-ak. Bar su sad svi meteorolozi složni da nema ni govora o kiši, bar nešto da pogode.
 
Kolega Kimi,da se nadamo kisi u J.BANAT i okolinza Zrenjanina,jel ce je biti u narednih dana ili ne?Hvala unapred!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh