Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo koliko je kiše palo da je moj sin vozio čamac ispred kuće.
2hdpelu.jpg

ndratk.jpg
 

U Novom Selu prvo potop popodne i 21litra,pa jos jedan pljusak a sada evo lije umerena i jaka kisa.Skupice se 40 sigurno pa i vise.


Pada i aktivira izvorcice koji godinama nisu bili aktivni.

Opasno bi bilo da nastavi duze ovako jer sve sto pada ide direktno u reke i potoke.
 
Kimi molim te kad ce ovo vreme da se stabilizuje bar na 3-4 dana da poradimo uzastopce tih 3-4 dana pa da posle kad ponovo pocne da pada odmaramo!!!

Definitivno ako bude lepo vreme jos 3-4 dana necu spavati i ima da zavrsim dosta poslova!!!! SAmo da moze u njivu!!!

KAd ce da prestane ova dosadna kisa..

Kod mene i juce i danas lepo i vedro prepodne ali zato posle podne potop!!!
 
@cira92

Sreda ce biti stabilna,dok se u cetvrtak vec ocekuje naoacenje i kisa sredinom dana.

Neka duza stabilizacija (tipa bas 3-4dana) se nazire od subote..

Kisa jos pada samo na jugoistoku.

Ali pred zoru u centralne i juzne krajeve dolazi jos jedan talas padavina koji ce doneti novih 10-20litara.
 
Danas sam cuo (ne znam da li je tacno) da se oko 15.oktobra opet ocekuje velika kolicina padavina. :sta:
Kimi,znas li nesto o tome ili je to samo neko izmislio pricu?
 
Zna li neko hoce li biti 5-7 dana vezano lepog vremena za Sabac. Ja ni u jednu njivu ne mogu da udjem. Stradla mi 3h livada, 2h grahorice, 1.5h graska. Sad ne mogu da udjem da radim silazu ni da berem kukuruz. A o oranju i bacanju staljnjaka i ne razmisljam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh