Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rasturi se kisa u Rekovcu,padao i grad a prosao je opasan oblak negde blizu
 
Poslednja izmena od urednika:
Nas u Vojvodini je izgleda sve obislo...bilo je kisice ne kazem ali to je jedno veliko nista...bice ovo gadna godina
 
Kimi da li ce najavljena kolicina za zapadni srem da se obistini ili ce malo da omanji. Javlja se oko 50 litara. Da usgajem rano ujutru ili ce kisa da pocne tokom noci?
 
Vi ste i preksinoć dobili dobru kišu kako kaže Žarko nekih 30 lit, inače juče smo gostovali u vašem mestu igrali smo protiv vaših veterana fudbal. Rezultat nije toliko bitan(mi smo pobedili) bitnije je bilo treće poluvreme.
 
Vi ste i preksinoć dobili dobru kišu kako kaže Žarko nekih 30 lit, inače juče smo gostovali u vašem mestu igrali smo protiv vaših veterana fudbal. Rezultat nije toliko bitan(mi smo pobedili) bitnije je bilo treće poluvreme.
Tacno. dobili smo malo i leda. Kod mene je kisomer pokazao 23 litre. Sto niste javili. celi dan sam proveo :spavam:
 
@ F.E.A.R
Drugar,nemoj biti pesimista,jos je rano za takvu procenu :ppozdrav:

Daj boze da se varam,znam daje rano ali ...nista zimske vlage u zemlji a sad neke minimalne kolicine kise i ona da nije pokvasila otislo bi zito dodjavola...ne mogu da verujem kad vidim slike koliko se vode srucilo u drugim delovima zemlje,kod nas ni 10l...zaobilaze nas oblaci strasno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh