Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema ni govora o nekoj toploti do sada,evo karata do 21 decembra,konastano smo ispod proseka ili oko njega:


5948.png


Padavine su svakako daleko ISPOD proseka,ali moram detaljnije pogledati da li je jedan od najsuvljih u istoriji.
 
Ovde je magla isto kao i jucem mada je temperatura oko 7-8 stepeni
 
Ajde bre ljudi,kao da se ovo dešava prvi put...ta jugovina pred katolički Božić i Novu Godinu je već klasika.

U zadnjih 15 godina samo 3 ili 4 su imale snežni pokrivač oko Nove Godine.Nadam se da to dovoljno govori.
Meni dovoljno da se kaze da je globalno otopljenje tu.Vi meterolozi necete reci tako,nego da se desavaju neke ciklicne zime i periodi...
Kada sam dete bio,ne secam se da je bilo neke zime bez snega.A gle ovo sada.
 
Kimi.. Moze se reci da sam nov na forumu, ali ga dugo pratim i puno puta se tvoja prognoza kako dugorocna tako i kratkorocna ostvarila. Mnogo puta si nam pomogao na cemu ti se zahvaljujem. Nastavi tako praticamo i dalje tvoja zapazanja i ne osvrci se na sitna podbadanja od nekih clanova.

- - - - - - - - - -

Kish za zimsku nostalgiju si potpuno u pravu.
 
Kimi.. Moze se reci da sam nov na forumu, ali ga dugo pratim i puno puta se tvoja prognoza kako dugorocna tako i kratkorocna ostvarila. Mnogo puta si nam pomogao na cemu ti se zahvaljujem. Nastavi tako praticamo i dalje tvoja zapazanja i ne osvrci se na sitna podbadanja od nekih clanova.

- - - - - - - - - -

Kish za zimsku nostalgiju si potpuno u pravu.

Takođe-potpisujem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh