Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево код нас почела полако да пада.
Данас узех и ја кишомер.
Они који имају кишомер у селу, рекоше ми да је синоћ пало 32 литре, у току ноћи и од јутрос да л' још 6 литара.
 
Poslednja izmena:
"Zabranjeno koriscenje reklamnih, uvredljivih i neprikladnih slika kako u avataru tako u porukama"

Ne bih želio polemisati ni sa kim jer političke teme nisu za ovaj forum.J....politiku.
Ionako nam vremenske prilike nisu naklonjene.

U mom kraju(okolina Brčkog) oko 17 sati nevrijeme uz obilne padavine praćene gradom pričinile velike štete na poljoprivrednim usjevima.Iako grad nije krupan ipak je napravio najviše štete na zasadima jagode koja je u periodu zrenja.

nevrijeme-006.jpg
 
Kod mene danas ,al ono baš ,klasično iživljavanje sila prirode .Kod mene sitan led ali okolna sela dobro potuko.
Posmatrao sam iz štale jer me tu zadesilo .Je,,,,o sam je u svaku kapljicu ,nebrojeno puta ,al ne vredi.U petak pala ovakva , zatim svaki dan pomalo pa i naveče i danas konačno ovo.
3fz4p.jpg
30u4yvt.jpg
 
Spasoje kukuruz ti je dobro prošao
Kod mene voda odnijela(njiva na nizbrdici) skoro pola njive.
Kod mene je ravno pa voda lagano izlazi ,naravno ko je proorao.Međuti neki deo herbicida a i đubriva je definitivno izgubljen (ispran u kanale).Kod prijatelja kod Modriče odnelo put koji su skoro šljunkovali ,šljiva izgubljena 600 stabala,a u jednoj njivi,sa brda mu nanelo kamenja 2 prikolice ....gogi@ Ove tri gore boje su jako sigurne ai da nećeš ništa brati....Plava i zelena su dobre ,onako fina kiša....:bravo:
 
izgleda da će svi oni koi sinoč nisu dobili kiše dobiti nočas
radar.png


žao me za moje prijatelje " Lokvance " treba i oni kišu da dobiju
 
pidikanac@
I nas ce da obidje,gledaj na Romania meteo kretanje oblaka,i levo i desno nas obilaze.
 
a po tvojoj proceni Kimi hoće li to dobaciti do nas u južnom banatu :sta:



ma gledam OSAM prognoza sinoć sam sve živce pokidao gledajući kako nas zaobilazi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh