Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna kolika je temperatura zemljista sad,posle ovih -20 i neki?!Jako mi je bitno,znaci temperatura zemljista na 5,10,15 cm?!Gde to moze da se nadje?
 
Da li neko zna kolika je temperatura zemljista sad,posle ovih -20 i neki?!Jako mi je bitno,znaci temperatura zemljista na 5,10,15 cm?!Gde to moze da se nadje?
niko nezna kakva je kod tebe temperatura gde bih je merio ! a druge lokacije te nezanimaju i nisu približno iste kao što tebi treba ! kupiš tri bežična merna uređaja za temperaturu ukopaš ih u zemlju i sa prijemnikom koi radi na istoj frekvenciji kao odašiljači iznad zemlje očitavaš kolika je temperatura , mada postoje i sonde koje se zabušuju u zemlju ali im je cena paprena! ima toga na netu samo pretrči po istom*:sta:
 
Da li neko zna kolika je temperatura zemljista sad,posle ovih -20 i neki?!Jako mi je bitno,znaci temperatura zemljista na 5,10,15 cm?!Gde to moze da se nadje?

Imas u svakoj malo bolje opremljenoj poljoprivrednoj apoteci termometar za merenje temperature zemljista i kosta par stotina dinara.

2v8pgld.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh