Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros -20, toplo spram temperatura kod vas. Ovako niske tempreature su stvarno rijetkost. Treba biti zahvalan na ovom snijegu, da su pšenice dočekale ovu ledaru bez zaštite čekala bi nas velika glad.
 
jutros mi izgleda crko kineski digitalni pa pokazo -20 živin kaže -26 a i radio javio brrrrr a kod njega +25 pa kad kažu "**greška ti pasiji život" a njemu bolje nego meni
attachment.php
 
Ovaj mališa kao da hoće da kaže:"Beži dalje od moje korpe i radijatora inače ujedam!!!" :haha:
 
Kraljevo , -28 step . ja udaljen od grada samo 15km, na nad vis 520 Kraljevo na 215 met. kod mene -16 step malo nize od mene -22 step ..prelep i suncan dan sada -11 step

Odakle ovaj podatak za KV ?

Po zvaničnim merenjima u Kraljevu jutros samo -21,8°C.....iako iskreno i ja sumnjam u ovakav podatak i po meni totalno je nelogičan.

Kraljevo je grad u kotlini,u dolini 2 velike reke,i prosto mi je totalno nelogično da tamo npr. Smederevska Palanka,Kragujevac i tako neka mesta koja nemaju ni izbliza tako dobre uslove za hlađenje budu hladnija od KV-a.

Izgleda da je ta stanica na nekom brdu,pa ne predstavlja realnu sliku.

Nakon sunčanog prepodneva,od sredine dana sve više oblaka,pa je sada pretežno oblačno.

-10°C....snega oko 67cm.
 
Kakva zvanicna merenja jutros kod nas -28 a kazu nece biti vise od -18 bas bih voleo da vidim tog meteorologa da jer dosao jutros da pogleda u termometar kod nas,sve se zaledilo
 
Nocas oko 3h upalio auto 2007. godiste benzinac iz drugog pokusaja. To nikad nije bilo. Pokazao da je -17.5. Automatski menjac hteo da salta tek kada se zagrejao, vozio sam prvom dobrih kilometar :haha: Kada sam se vratio -18 je bilo, sada treba da idem da preparkiram ali nemam hrabrosti da izadjem iz topline sobe :osmeh:
 
Zemo jel ti dobar taj termometar? Zvanicna temperatura SM -22 Najhladnija Mitrovica,a Ruma -21.Cemu se mi mozemo nadati.Sad bio napolju,ubija koliko je hladno.Meni je hladnije nego sinoc.
 
I meni se čini da je hladnije, ali ovaj tako pokazuje, a nesumnjam u njega, rus ga pravio :osmeh:. Sigurno da je na otvorenom hladnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh