Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas jos kaplje po malo i grmi, treba kisobran. . . Ne znam prvi slab talas je dosao sa juga i padalo malo al ostalo ispod drveca suvo ko barut , taman kad sam pomislio da nas je zaobisao ,ovaj drugi se vratio sa istoka tj. Kraljeva.
 
Gledam jos gore dok je dan , idu na jugozapad preko Jelice i ka Arilju ne idu na sever ka tebi , iznad Kraljeva a i Mrcajevaca seva opasno i odatle stizu ka Cacku.

---------- Poruka napisana u 20:57 ---------- Prethodna poruka je at 20:45 ----------

Ovde opet dobar pljusak ,stvarno seva i grmi da puca u prozore, aktiviraju se alarmi na kolima , malopre smo imali pad napona pa sam zgubio konekciju na minut-dva, nazalost mrak je sad i ne vidim vise nista.Cini mi se od Mrcajevaca da je otisao oblak na sever ka planini Vujan.
 
Uh al seva kod vas u G. Milanovcu vidi se odavde ,ovde je skroz stalo sad a i dosta je ulice su ko reke, stize vam jos kise na sever od Mrcajevaca seva tamo i dalje i sad ide uglavnom ka vama ovde je mirno , imamo potvrdu i iz Arilja da je padala ,znaci razvitlali se oblaci od Kraljeva na tri strane zapad,jugozapad,severozapad , tacno ovde u Cacku nisi mogao da odredis pravac vetru.
 
Samo će retki sretnici dobiti malo kiše a onda ko zna kad opet.Miriše na sušu.
 
Poslednja izmena:
Uh al seva kod vas u G. Milanovcu vidi se odavde ,ovde je skroz stalo sad a i dosta je ulice su ko reke, stize vam jos kise na sever od Mrcajevaca seva tamo i dalje i sad ide uglavnom ka vama ovde je mirno , imamo potvrdu i iz Arilja da je padala ,znaci razvitlali se oblaci od Kraljeva na tri strane zapad,jugozapad,severozapad , tacno ovde u Cacku nisi mogao da odredis pravac vetru.

Hahhahaha kad bi moglo to tako :osmeh: Stvar je u tome da se oko samog grada Cacka non stop dopunjavao sistem novim razvojima,pa je zbog toga delovalo tako :osmeh:

Ovde se videlo konstantno sevanje u tom pravcu,ali je kisa padala jedva slabim intenzitetom.

Sada se nesto spusta od Uzica...to moze biti opasno,jer je taj sistem pracen vrlo jakim frontalnim vetrom !
 
Uh al seva kod vas u G. Milanovcu vidi se odavde ,ovde je skroz stalo sad a i dosta je ulice su ko reke, stize vam jos kise na sever od Mrcajevaca seva tamo i dalje i sad ide uglavnom ka vama ovde je mirno , imamo potvrdu i iz Arilja da je padala ,znaci razvitlali se oblaci od Kraljeva na tri strane zapad,jugozapad,severozapad , tacno ovde u Cacku nisi mogao da odredis pravac vetru.
Nadamo se da ce biti jos, ovaj talas je bio slab, jos uvek kapluca nesto ali slaboooo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh