Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Tomasevcu dobra kisa pada, a evo spusta se i iznad Zrenjanina!
Daj Boze da padne 20-30 litara svuda.
 
Kod mene se veceras ispadala posteno i evo jos pada, da mogu poslao bih vam posto ovde nema potrebe vise ima vlage u zemlji :ppozdrav:
Ako neko zna neku foru da je naplasim neka kaze :haha:
 
Udji na forumu Sebianmeteo pa ces videti kako Kimi i ostali naucnici se dive pojavama na nebu pa makar to prouzrokovalo i stete u usevima.

Peet, sta da ti kazem... Ja se divim ovoj kisi, a imam drugare koji drze restorane, i kafice, i njima je ova kisa cista propast... Ali ne radujem se ja njihovoj nesreci, kao sto se ni na serbianmeteo ne raduju tudjoj nesreci....
 
@NorthArmy

Nisam pratio,mozda je bilo nesto pre par sati,ali sada se vidi kako se nesto spusta na Srem u severozapadnoj struji iz Slavonije.

Reklo bi se da ce u NS-u lepo da pljusne :)

@Peet

Ljubitelj meteorologije ne mozes postati ako volis samo sunce.......za meteorologijom se strast stvara gledajuci sve te mocne ciklone,kumulonimbuse,frontove :)

Volim ja i lepo vreme naravno,ali već posle 3 lepa sunčana dana se smorim i želim nekakvo dešavanje na nebu.

Sve je to volja Boga.Npr. ako je Bog rekao da ce da protutnji supercelija,to je to.....ne pomazu ni rakete,ni sekire ni bombe.

A mi meteo fanatici smo tu da uzivamo i ispratimo tu nemilosrdnu snagu prirode.

BTW ...treba još naredna 2-3 dana napuniti baterije i uživati pre nego što Sahara ponovo počne da steže !
 
Peet, sta da ti kazem... Ja se divim ovoj kisi, a imam drugare koji drze restorane, i kafice, i njima je ova kisa cista propast... Ali ne radujem se ja njihovoj nesreci, kao sto se ni na serbianmeteo ne raduju tudjoj nesreci....
Mozda se ne raduju tudjoj nesreci al su mnogo srecni i skacu u vis kad se nesto gadno sprema, ne sluteci na katastrofalne posledice. Sto je najgore vecina su Beogradjani kojima puca mu.a dal grad (led) unistio sve. Bitna su njima prepucavanja oko toga sta je ko slikao i ima se utisak da bi i tornado prizeljkivali samo da im fotke budu lepe! Ako mi ne verujes prelistaj malo taj forum pa ces videti njihove zelje i namere!!!
 
Znam, citao sam...Nije bas na mestu, ali ne gleda svako iz istog ugla... Eto, i ti i ja iz nase perspektive se radujemo stvarima koje su drugima propast...
 
U NS-u kupi prasinu onako prava lagana letnja.
Po statusima drustva iz sela i okoline bi se reklo da je pala,a kad ih pitam koliko od prilike niko ne zna.
 
Trenutna temperatura 16.5 stepeni. Kiše je palo čitave 2 l/m2. (Ako ćemo baš precizno, malo manje od 2 mm jer ima par buba u kišomeru, koje ili plutaju ili su nekad plutale. :osmeh: )

Što se tiče navijanja za vremenske nepogode na Serbianmeteu, i mene je to nekad nerviralo (a taj forum pratim duže od ovog), ali sam ubrzo oguglao. Vremenom se lako ustanovi (kao uostalom i na svim drugim forumima) od kojih članova vredi čitati postove, a od kojih se mogu i preskočiti. Takođe, vremenom se menja i ekipa koja aktivno piše na forumu, pa su i ta navijanja nekad jača a nekad slabija. Ali, uvek postoji ekipa iskusnijih koja mlađe članove usmerava, edukuje i da tako kažem ublažava njihov navijački zanos, pa je takvih postova sve manje. U svakom slučaju, jako dobar i koristan forum! Uostalom, kao što mlađani Kimi kaže, na vremenske prilike sigurno neće uticati nečije želje i navijanje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh