Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima i ovo malo vlage vetar da iznese iz zemlje
 
Izgleda da oko KIKINDE ima kise a sto se mene tice izgleda da ce biti po onoj narodnoj TRESLA SE GORA RODIO SE MIS. Vetrina duva i po neka kapka stidljivo paducka
 
+32 poceo vetar da duva i rasterao ono malo oblaka sto se skupilo. Ponovo sunce punom parom sija.
 
pre sat vremena dosla oluja i pala kisa nekih 12.5 mm za 20 min. ovu kisu sada sam poslao prema Basaidu da Kiralj-u, ne umire nada, sad bi trebalo vec da stigne!!!!:kisa:
 
Predivan 20-to minutni monsunski pljusak,pravi poljoprivredni,bez ikakve sugradice/grada.



Sada još paducka slaba kiša iz nakovnja.Grmi na sve strane.

Palo 10-ak mm,pogledaću kasnije koliko tačno.

Radar:
ko2012062516450000dbzca.png
 
kod mene cijeli dan poluoblačan, a kiša je počela padati malo oko podneva ali samo par kapi , ali zato od 16 sati pada non stop uz kraće stanke i to lijepa lagana koja natapa zemlju, dosad je palo nesto vise od 16 litara po m2.
 
Kod mene od kise nista oblaci se guzvaju satima ali ni kap da padne na kraju ce nas obici neznam sta je ovo u zadnjih mesec dana samo nas je dotakao suvi grad i ni kap kise ako sad nepadne sa kukuruzima mozemo da se pozdravimo vec su se poceli upredati.
 
U Cacku i okolini dobar, jak pljusak, pravi letnji ,prvi talas pokupio prasinu oko 19h jedno 10 min., posle naisao drugi i jedno sat vremena padalo zalio dobro ,barice su svuda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh