Vogel&noot soil solutions

Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Hvala, znam da ima te na sajtu, mislio sam možda ima u ponudi i ove, ali neznam da je neko probao da ih stavi na vogela.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Pozdrav!! Interesuje me koliko bih mogao da dobijem za ovaj plug? U pitanju je Vogel&Noot 3 S950L Farmer, resetkaste glave sa pretpluznjacima i tockom?!?! Plug je star 2 godine a uzorao je oko 100 jutara (mozda ni toliko)!! Izvinjavam se ako je :off_topic:

jgtn9t.jpg
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

koliko je tezak trobrazni obrtac vogel? a koliko ravnjak?
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Dali se na nosac daske i raonika mogo montirati sve daske ili su i nosaci razliciti?
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

J...ga. Kupio sam novi vogel 3sl950 i uzeo sam wy400 glave, plug stvarno jako lepo radi i daske perfektno zaoravaju samo su mi malo velike za 820. Kad sam ga kupovo hteo sam un350 glave samo sto nisam mogao nigde da nadjem, imao sam na raspolaganju un400, wy400, i resetkaste. Dali bi negde mogao da nadjem un 350 glave da kupim posebno
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Nemoj stavljati manje daske nego smanji zahvat.

Jedan čovek iz moje ulice je pre nekoliko godina kupio trobrazni Vogel sa tim manjim glavama za dajca 7206. Bio mu je namešten na 3x30 i imao je dosta problema da ga ušteluje. Posle ga je prodao zajedno sa traktorom za neke ne velike novce. Ja sam onda bio popiz**o što mi nije rekao da hoće da ga proda al' je već bilo kasno. :zli:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Milos.mtz je napisao(la):
J...ga. Kupio sam novi vogel 3sl950 i uzeo sam wy400 glave, plug stvarno jako lepo radi i daske perfektno zaoravaju samo su mi malo velike za 820. Kad sam ga kupovo hteo sam un350 glave samo sto nisam mogao nigde da nadjem, imao sam na raspolaganju un400, wy400, i resetkaste. Dali bi negde mogao da nadjem un 350 glave da kupim posebno
WY se lakse vuce nego UN. Stavi ga na 3x30 cm i teraj.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Juče sam bio na svečarima kod brata u Čurugu.Posle obilnog ručka morao sam malo da prošetam i u dvorištu stoji plug.Morao sam da ga slikam.
2uqc2f7.jpg
e5fqfn.jpg

Plug je agretiran sa John Deer traktorom 6330
350ur9z.jpg
:cao:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

koji je to model ?i koliko bi koštao takav novi pug?
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Pa ovaj je nov stigao ove jeseni za model ću se raspitati a cena je 13.000 stranih novaca (evrića) prava sitnica. :cao:
Evo raspitao sam se i za model C PLUS XMS 1050/4 kupljen u CONSUM-u.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

takav vogel sa običnim daskama i to onim uvijenim kupio je rođak u ALMEXU za 10000 i nešto malo više ito pre dva meseca
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

koji je ovo plug , mislim nije mi jasna oznaka ispred broja ??
Fotografija-0091.jpg
 
Nazad
Vrh