Vogel&noot soil solutions

Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

nema svrhe biti inžinjer za takve stvari,dovoljno je iskustvo,a jesi ti Matiću neki :sta: kad umeš moje predrasude da ocenjuješ :nono:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

ajd komšo nemoj pričati,ko je još rekao da je npr. IMT-FOP setvospremač loš,
naravno da ima boljih ali nisu ni ovi za podcenjivanje dok vogel sem boje i nalepnica nije ništa drugo menjao na njima
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Mačvanin 82 je napisao(la):
nema svrhe biti inžinjer za takve stvari,dovoljno je iskustvo,a jesi ti Matiću neki :sta: kad umeš moje predrasude da ocenjuješ :nono:
Samo ću ti reći da svaki cigan svoga konja hvali.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Mačvanin 82 je napisao(la):
nema svrhe biti inžinjer za takve stvari,dovoljno je iskustvo,a jesi ti Matiću neki :sta: kad umeš moje predrasude da ocenjuješ :nono:

nisam ja druže u toj kako ti kažeš " zabludi",već samo kako glasi ova tema Vogel&Noot tako i ja podržavam njeno ime i neželim da ga neko blati sa kojekavim kopijama IMT-a, ko je radio sam pravim Vogel plugovima zna šta je kvalitet,a uostalom neželim da polemišem kao neki jer ipak ovo je samo forum u kojem jedni drugima treba da pomažemo raznim savetima a ne na osnovu ličnih mišljenja da ubedjujemo i druge u pogrešne stavove ::lose:: :nono:.
Pozdrav za sve ljubitelje Vogela :cao: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1294435762[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
ajd komšo nemoj pričati,ko je još rekao da je npr. IMT-FOP setvospremač loš,
naravno da ima boljih ali nisu ni ovi za podcenjivanje dok vogel sem boje i nalepnica nije ništa drugo menjao na njima

komšo nisam ja polemiku vodio oko setvospremača,več oko pravih Vogel plugova i ivih IMT sa Vogel nalepnicom, e oko toga da se razumemo,smešno je o tome i diskutovati
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Ja sad prvi put cujem od nekog da je fop setvospremac los? :sta:Za ove nove privatnike sto vare obicne cevi i flahove je izmisljen za kvalitet.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

alo drugari ja ništa loše nisam rekao za njihove setvospremače svako zna da su,istina kako reče Steva na našem tržištu od najboljih,samo Vam pričam za plugove... :cao:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Mačvanin 82 je napisao(la):
Mačvanin 82 je napisao(la):
nema svrhe biti inžinjer za takve stvari,dovoljno je iskustvo,a jesi ti Matiću neki :sta: kad umeš moje predrasude da ocenjuješ :nono:

nisam ja druže u toj kako ti kažeš " zabludi",već samo kako glasi ova tema Vogel&Noot tako i ja podržavam njeno ime i neželim da ga neko blati sa kojekavim kopijama IMT-a, ko je radio sam pravim Vogel plugovima zna šta je kvalitet,a uostalom neželim da polemišem kao neki jer ipak ovo je samo forum u kojem jedni drugima treba da pomažemo raznim savetima a ne na osnovu ličnih mišljenja da ubedjujemo i druge u pogrešne stavove ::lose:: :nono:.
Pozdrav za sve ljubitelje Vogela :cao: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]Fri Jan 7 15:29:22 2011[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
ajd komšo nemoj pričati,ko je još rekao da je npr. IMT-FOP setvospremač loš,
naravno da ima boljih ali nisu ni ovi za podcenjivanje dok vogel sem boje i nalepnica nije ništa drugo menjao na njima

komšo nisam ja polemiku vodio oko setvospremača,več oko pravih Vogel plugova i ivih IMT sa Vogel nalepnicom, e oko toga da se razumemo,smešno je o tome i diskutovati
Fop-ovi spremaci su bili i ostali jako kvalitetni, a Vogel? Vogel je nekad bio sinonim kvaliteta, a sad? Dosao Rus i kaze:" Mozemo ustedeti na ovome, na onome... i sve to prodati na Istoku". Nekada vrhunski plugovi a sad neka sredina. :sta: Ima puno boljih - Kverneland, Potinger, Kun, Overum, Lemken...
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

pravi Vogel se proizvodi u Austriji!!! A ko ga je probao ili ko ima zna o čemu pričam,pusti Lalo više tu priču o Fopu. Sa kojim ti plugom oreš
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Mačvanin 82 je napisao(la):
pravi Vogel se proizvodi u Austriji!!! A ko ga je probao ili ko ima zna o čemu pričam,pusti Lalo više tu priču o Fopu. Sa kojim ti plugom oreš
Pa koliko ja znam sa Vogel-ovim i Kvenerland-ovim.... :bravo:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

pravi Vogel se proizvodi u Austriji a sastavlja u MOSONMAGYAROVARU....u madjarskoj.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

IMT-550 je napisao(la):
Mačvanin 82 je napisao(la):
pravi Vogel se proizvodi u Austriji!!! A ko ga je probao ili ko ima zna o čemu pričam,pusti Lalo više tu priču o Fopu. Sa kojim ti plugom oreš
Pa koliko ja znam sa Vogel-ovim i Kvenerland-ovim.... :bravo:
Bas tako. Kverneland je za klasu bolji plug od Vogela. Macvanin 82, nemoj me shvatiti pogresno, Vogel je dobar plug, daleko od toga da nije, ali ima i puno boljih, a neznatno skupljih. Sveto trojstvo medju plugovima je Kverneland-Potinger-Kun.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

sremac je napisao(la):
vidim da svi volite vise obrtace al meni je bolji ravnjak iako imam njive od po 10 jutara u koamdu i vise. pre dve godine smo u milurovicu komercu u ugrinovcima kupili novi plug .. vogle noot 3 S M950 .. sa deflektorima i tockom.... daske su nzm tacno wy ili un 400 i dosada smo poorali vise od 250 -300 jutara... plug je prva liga.. zemlja je sednja pa mozda malo i teska , .. vuce ga john deere 105 ks na zahvatu 3 x 44 najvecim i jos je vreteno bocno zategnuto do kraja .. oremo zimi 30 cm na ovom zahvatu i ide oko 11.5-12 km /h sto je mozda malo brzo.... tacno mi pokazuje sat na john deere-u da ide oko 11.5- 12 km/h.. platili smo ga pre dve god 4200 e + tocak 180 e = skupa 4380 eura..... nema predpluznjake jer nam ne trebaju ..... nikad se nije zagusio a oremo odmah kukurzoviniste i po blatu , koje je zmaj 142 vrsio bez secke..... za plug moja ocene je 5+ .. boljeg nisam video od ravnjaka.......prevrtaci su druga prica... :D :bravo: slike ce biti uskoro ....
Post je spojen: [time]1294763634[/time]
_________________________________________________
zaboravio sam da napomenem da mi je puko raonik treci na pola ..... firma v&n iz nemacke kome je raonik poslat kao reklamacija je prihvatila da je to greska do raonika i poslali su mi novi iz nemacke za 5 dana .... brzo su mi otklonili kvar u sezoni oranja ... nista nisma platio jer mi je vazila garancija od god dana...... a dotle smo bili poorali 100 jutara.... nijedan sraf nismo polomili jer pazimo na panjeve i kojekava sra** u njivi..... :bravo: svakom bi preporucio V&n m 950 ..... ali samo M .
L je slab za trakotre iznad 100 ks.....

Svaka cast na brzini ali veruj mi da je ta zemlja daleko od srednje-srednje teske :osmeh: ako sa tim zahvatom i na tu dubinu mozes da ores tom brzinom

I nama su na M950 pukla dva raonika i sve su ih zamenili i rekli su da je bio problem sa jednom serijom raonika i zato su pucali. Cak su zamenili i onaj treci koji jos nije pukao.
 
Nazad
Vrh