Vesti-novosti-obavestenja

mi smo se donekle izborili za nase..umjesto 60% isplate poticaja za 2009 -tu god.,izborili smo se za 60% u novcu i 26% u repromaterijalu,koji bi trebalo biti placeno u roku 2 mjeseca,te u 100%-tnoj isplati zaostalih poticaja iz 2008.u roku nesto vise od godine dana.no dogovor je bio da ove mjere vaze samo za poljoprivrednike koji rade do 300ha,kod nas nema puno takvih,tako da smo na to pristali...nasu vladu smo uvjerili da popusti,iako su tvrdili da imaju cvrsto stajaliste i da nemaju ni kune vise.....lazovi...
najvaznije je da smo se ovaj put svi ujedinili,jer problema ima jos i vjerujem da je ovo tek pocetak...
 
Samo da ne bude Mi rekli Mi porekli. I nama obecali akcije 1000 jevreja a dobili 20. Kanda i ovi nasi i oni vasi duvaju u istu tikvu.
 
Bare je napisao(la):
mi smo se donekle izborili za nase..umjesto 60% isplate poticaja za 2009 -tu god.,izborili smo se za 60% u novcu i 26% u repromaterijalu,koji bi trebalo biti placeno u roku 2 mjeseca,te u 100%-tnoj isplati zaostalih poticaja iz 2008.u roku nesto vise od godine dana.no dogovor je bio da ove mjere vaze samo za poljoprivrednike koji rade do 300ha,kod nas nema puno takvih,tako da smo na to pristali...nasu vladu smo uvjerili da popusti,iako su tvrdili da imaju cvrsto stajaliste i da nemaju ni kune vise.....lazovi...
najvaznije je da smo se ovaj put svi ujedinili,jer problema ima jos i vjerujem da je ovo tek pocetak...


Kad se to preračuna u novcu, koliko dobijete po ha?
 
skoro ćete moći da pijete do mile volje, a da ne strahujete od mamurluka - naučnici sa Univerziteta u Čungnamu u Južnoj Koreji napravili su alkohol od kojeg se brzo trezni i glava ne boli.

Reč je o alkoholu koji ima mnogo više kiseonika nego standardni, a to pomaže onima koji se opiju da se brže otrezne i to bez mamurluka.

"Alkoholno piće obogaćeno kiseonikom smanjuje koncentraciju alkohola u krvi znatno brže nego normalno piće. To bi moglo da ima i klinički značaj, a možda će se smanjiti i broj nesreća nastalih usled pijanstva", kaže doktora Kvang il Kvon.

On objašnjava da je trežnjenje nakon opijanja novim alkoholom brže i bezbolnije - bez mamurluka.
 
Pa zar i za to treba tema??
Ima kad izbacimo "Obavestenje" da je neko unapredjen i tu se cestita.
Mozes nekom cestitati na P.P. ili u temi Chat.
 
Nazad
Vrh