Vesti-novosti-obavestenja

KishRobert je napisao(la):
@na
pa vise je murija napravila sranja nego ovaj jadnik.

Ma on je specijalac,uzeo babu,dedu i macehu za taoce,zandarmerija pregovarala 1.5h,nudili Vascanima 1500e ko ga nagovori da se preda. :D
 
Malo opicena familija tako da je sve moguce... ::lose::


Kad je pre 3g dosao u selo sa nekim DODGE-om sportak i rekao seljacima da drzi opremu za kerove,frizure,odela i ostalo ja se odvalio smejati,a ostala goveda povreovala svi hteli da idu i da paze kerice po NS-u. :haha: :haha:
 
da se ne zaboravi kako nam je "napredni" i civilizovani" zapad pre nekoliko godina bombardovao bolnice i televiziju. moja supruga je do pre par meseci bila radnik te televizije. te noci nije radila, ali njena koleginica Jelica Munitlak jeste..
 
Obaveštavam da, večeras, Internet pristup našem Forumu NIJE zagušen sa 294 posetioca i 92 člana !!!

Malko poljoprivredne muzike...

DJ Krmak - Doktore
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U079jYDzyU4[/youtube]
 
Ako ima zaintersovanih za metode tzv. konzervacijske obrade neka mi pošalju pp.
Dva stručnjaka za tu oblast a inače zaposleni u APV savetodavnoj poljoprivrednoj službi su voljni da organizuju predavanje na tu temu tokom trajanja NS sajma.
 
Do sredine maja isplata subvencija poljoprivrednicima.



Poljoprivrednici u
Srbiji mogu da očekuju da će im od sredine maja početi isplata
subvencija za regresiranje repromaterijala za ratarstvo i povrtarstvo, u
iznosu od 14.000 dinara po hektaru obradive površine, izjavio je danas ministar poljoprivrede Saša Dragin, Isplata će, po njegovim rečima, biti završena do kraja jula.
 
Krajnji rok za uplatu PIO za 2009. godinu pomeren na 15. maj. :ppozdrav:

Informacija iz pouzdanog izvora.
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Branko kada ce biti gitovi kacketi i majice :ppozdrav:
Da to i mene interesuje jer u subotu se otvara sajam a mi se necemo prepoznati. Jedino oni koji se medusobno vec poznaju.
 
Meni svaki dan odgovara samo da se i ostali izjasne koji dan da bude i u koje vreme. Ako se nademo i bude nas vise od 15 imamo pravo na kolektivnu kartu od 300 dindi. Penzioneri imaju popust 200 dindi.
 
A pospust za invalide zadnjeg rata, nosioce raznih odlikovanja (ne mirnodopskih...)
Ali , ne .. Hvala im..
Nije nam potreban popust! Sve u zivotu placam po punoj ceni!!! :D
 
peto1 je napisao(la):
Dobijaju pivo gratis. Al mora biti njih 20 da isprazne jednu gajbu. :haha:
Jel se zna dal ce opet biti fraj pivo na tocenje (ko nekad) ili da lepo dođem na sajam sa punim rancem lavova i jelena?
 
Neverujem da ce biti piva na dabaka samo ti ponesi Vrsackog piva vec ga davno nisam pio.
 
Nazad
Vrh