Vesti-novosti-obavestenja

kolege! svi mi podržavamo naše komšije to o.k. al kad ćemo mi da nešto pouzmemo u vezi naše sudbine? ..... možda sad bilo vreme i mi da "stisnemo"
 
deni i NA mogli bi i mi tako da smo složni ali dok nebudemo mnogo će vode proći dunavom i naši ministri nas odvesti do prosjačkog štapa
 
blokirane su ceste na preko 50 mjesta,traktora je sve vise,veceras su i traktorin iz mog sela izasli van..janjci se vrte,piva ima .......
probajte na netu nac dio di ljudi rukama izmicu crnog policijskog land rovera,u i policiski kombi su rukama odgurali,al nije snimljeno kamerom,to je sve tu kod bilo
 
Video sam gde pokusavaju da prevrnu crnog dzipa,za haubu ga vatali,a panduri unutra.
Ja nesto ne znam da kod nas ima udruzenje poljoprivrednika,ako ne bude u mom kraju,docu makar na pola sata vas da podrzim. :ppozdrav:
 
Zato su nas podelili na hobiste i profi ali se nadam da ćemo taj problem brzo prevazići pa da i mi probamo nešto da učinimo
Svaka čast Hrvatima ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Ma nema u celoj Vojvodini nikakvo ozbiljno udruženje kad god se pojavi neko udruženje oni sa druge strane potplate rukovodioce i ništa dalje od tog udruženja.Ma mi smo mekoši i treba da nam bude kako nam je.
 
Ma svaka vlast je ista.Kad bih oni znali da smo mi složni i da nas ima u zavidnom broju tada bi se drugačija politika vodila prema nama.Ovako znaju da plačemo dan dva jedni drugima i da će to da tako prođe i može svako na naša leđa.
 
Nazad
Vrh