Vesti-novosti-obavestenja

mims! čestitam na unapređenju
 
Citam o tim protestima u HR i sjajna organizacija nema sta!
Kazu i ovako:
"Čobane, nisu ovce na prodaju"
 
ovo je sve tek pocetak,danas il sutra cemo blokirat granicne prijelaze,a ako treba vjerojatno iduci tjedan,i citav zagreb,traktora se sve vise prikljucuje,danas su i poljoprivrednici brodsko posavske zupanije izasli na cesti.cobankovic je idiot,niskoristan je i trosi drzavni novac na svoju placu,a nije ni od kakvog znacaja....kod nas je najveci problem sto se nismo mogli mi poljoprivrednici nikako ujediniti u par seljackih udruga,da smo to napravili bilo bi nam puno lakse,kad stojimo svi zadjeno,ne moze nam niko nista.sto se tice policije,prosvjedi moraju biti unaprijed najavljeni i ne smiju se odrzavat na autcetama i magistralnim cestama,vec na sporednim putevima...nama to nista ne znaci,policija nam ionako ne moze nista,nismo unaprijed prijavili prosvjede,da nas policija ne preduhitri,ovako smo mi korak ispred njih....
 
i dalje idemo naprijed...sutra bi moglo biti svega.....evo jos par slika sa vinkovacke obilaznice...
led-foto_6987386_17379938_17685931.jpg


led-foto_6987386_17379938_17685930.jpg


led-foto_6987386_17379938_17685928.jpg


led-foto_6987386_17379938_17685927.jpg


led-foto_6987386_17379938_17685933.jpg


led-foto_6987386_17379938_17685929.jpg
 
Samo napred, ali moram da primetim da imate mnooogo bolju mehanizaciju nego mi, ako ništa drugo barem mlađu. :ppozdrav:
 
to se slažem sa tobom nisu kao mi svako na svoju stranu zato nam tako i ide jer drugačije bi bilo da se i mi tako udružimo
 
zato ako ćemo da se udružimo svi kod našeg kolege kish roberta u ratar plus kao ja
 
na vinkovackoj obilaznici je danas bio sou!!...policije ima sve skupa mozda 40,prosjednika najmanje 500.danas je bilo neopisivo,ovo je povjesni trenutak,kad smo se svi ujedinili....u zupanji je sve blokirano,policije jednostavno nema dosta.kad su ljudi krenuli na policiju sa traktorima,mislio sam da ce policija najeb.. to se sjatilo ljudi......7-8 policijskih auta je ostalo blokirano... ali hvala bogu nije bilo nekih izgreda,svi se drzimo zajedno,jednog covjeka je 4-5 policajaca iz auta ispod mosta htjela uhitit sto im je pokazao da stanu,kad su drugi vidjeli i ljudi navalili na policiju....bilo je gusto...stvarno nas ima....
slike saljem kasnije kas se malo smirim,jos sam pod utjecajem adrenalina...

blokade su na 30-40 mjesta sirom drzave...
 
@bare
Svaka Vama cast :bravo:,nadam se da cemo se i mi uskoro ujediniti pa da pokazemo i ovoj nasoj nesposobnoj vlasti ono sto treba i uzeti govnjivu motku pa po ledjima :udri:
 
Hrvatska

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=At7fXhOKWxg&feature=PlayList&p=4C82D16C779E57C5&playnext=1&playnext_from=PL&index=7[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hViuUrX6CTY&feature=related[/youtube]
 
Nazad
Vrh