Vesti i obaveštenja

Šteta. A delovao je čovek vrlo zaintersovan za dobrobit srpske poljoprivrede.
 
неко џакове, неко гајбице .. ко каже дас немош обогатити од пољопривреде :)
 
ma da se ja pitam ja bi im i gace uzeo kako njegove tako i od zene i dece pa polako iz pocetka da stice imovinu
kakav zatvor i zajebancije dve cvrge i ajd ti bajo snalazi se
joj ma doce to i do ovih pojedinih precednika saveza seljaka samo poloako::svaka cast::
 
Ja i dalje tvrdim da je Saša Dragin bio najbolji misnistar poljoprivrede u Srbiji !
Dok je on bio na vlasti poljoprivreda je procvetala, čovek se zalagao za porodična poljoprivredna gazdinstva do 100h, imali smo subvencije 140eura po hektaru, povraćaj za poljoprivrednu mehanizaciju i nismo morali da strahujemo da ćemo imati zabranu izvoza poljoprivrednih proizvoda. Poljoprivrednici su bili na svojim njivama a ne na blokadama.
Setite se posle njegove smene i ministra Petrovića prva uredba zabrana izvoza druga uredba pokušaj ukidanja subvencija (sprečeno protestima). Jednostalno Srbija dosada boljeg ministra poljoprivrede nije imala a kako stvari stoje plašim se da neće ni imati.
Ali ako je kriv treba da odgovara za svoje postupke, meni kao običnom poljoprivredniku kojeg politika neiteresuje neizgleda kao lopov i sumnjam da će biti opkrivljen.
 
Kako izgleda lopov?
Pa trebalo bi da nosi crnu masku sa prorezima za oci , ili da je celavac ovaj nas ispunjava samo jedan uslov.
Cudi me kako narod ima kratko pamcenje , kako nije bilo protesta za vreme mandata doticnog gospodina.
 
Nazad
Vrh