Vesti i obaveštenja

MEne samo zanima sto ti ljudi kada su toliko mocni ne udju u banku i skinu novac nasim tajkunima da ih spuste malo na zemlju??? Da znam ko su predlozio bi im to da urade...
 
Šta bi moglo loše da se desi npr ?
Има гомила примера у медијима око крађе идентита. Нпр. отвори фирму на твоје име и направи дугове па после правосуђе гања тебе (скоро је било за Вучићевог брата).
Решење се назире: промена свих матичних бројева а и повереник за заштиту права грађана је тражио да се не користе ЈМБГ већ да се уведу ПИБ-ови као фирмама.
 
Ako to može da se uradi , i ako neko to planira , kao da mu je teško da sazna nečiji jmbg , pogotovo što mu paše od više ljudi nemora baš odredjeni . Da neko otvori firmu treba da pokaže ličnu kartu na više mjesta , a prije svega ide kod notara , tamo se zna kako ide i ko su oni.
 
Da neko otvori firmu treba da pokaže ličnu kartu na više mjesta , a prije svega ide kod notara , tamo se zna kako ide i ko su oni.
Како год ал' ипак успевају. И фирме и кредити и кола и њиве и нпр., скоро је било на ТВ-у, човеку стигло да плати порез и струју за 3,5 год. за кућу коју нема (чија је не зна се) а њему преко пореске управе 1/3 од пензије.
 
Има гомила примера у медијима око крађе идентита. Нпр. отвори фирму на твоје име и направи дугове па после правосуђе гања тебе (скоро је било за Вучићевог брата).
Решење се назире: промена свих матичних бројева а и повереник за заштиту права грађана је тражио да се не користе ЈМБГ већ да се уведу ПИБ-ови као фирмама.
Vučićevom bratu su osim lične karte tj. indetiteta ukrali i lik i adresu :haha:
 
Gde god daješ ličnu kartu,potpisuješ neki ugovor,bilo šta slično može biti neprijatnosti.
Neko je,ne znam kako,došao do mog JMBG-a,i broja telefona pa sam imao određenih problema sa policijom i to pre nepunih mesec dana.Optužili me da imam firmu u NS,(a nemam)ali je priča bila bedno naivna pa me više nisu uznemiravali.
 
Има гомила примера у медијима око крађе идентита. Нпр. отвори фирму на твоје име и направи дугове па после правосуђе гања тебе (скоро је било за Вучићевог брата).
Решење се назире: промена свих матичних бројева а и повереник за заштиту права грађана је тражио да се не користе ЈМБГ већ да се уведу ПИБ-ови као фирмама.
Nisi valjda poverovao u to?:osmeh:Da možda ne veruješ da postoji deda mraz ? Dali se neko možda seća koje je boje kantrimen.:osmeh:
 
Bata Stojković bi rekao:
"Pusti,neka vidi svet šta mi zlikovci rade!"

A što se tiče dosijea,možda ga imam i od ranije...::namigivanje::

Sem toga,imao ga je i pokojni deda,pa što ne bih i ja?!::namigivanje::
 
Možda će nekoga interesovati!

Poštovani,

BioSense Centar i Evropska mreža preduzetništva u Srbiji (kancelarija pri Univerzitetu u Novom Sadu), uz podršku Vlade AP Vojvodine,pozivaju sve kompanije iz poljoprivrednog sektora (farmere, kompanije iz trgovačkih i uslužnih delatnosti) da učestvuju u poslovnim susretima koji će se održati u Novom Sadu 15.12.2014. godine. Poslovni susreti se organizuju u cilju povezivanja kompanija koje se bave informaciono-komunikacionim tehnologijama i internet preduzetništvom sa poljoprivrednim gazdinstvima, koji mogu iskoristiti napredne tehnologije kako bi povećali svoje prinose, bolje plasirali proizvod ili unapredili bilo koju drugu oblast rada.

Ovo će biti prilika za kompanije iz poljoprivrednog sektora da, u saradnji sa IKT kompanijama učestvuju u razvoju aplikacija za poljoprivredu kroz projekat FRACTALS, koji je finansiran od strane EU. Grantovi namenjeni malim i srednjim preduzećima iznose od 50.000 – 150.000 eur.
Učešće na B2B susretima je besplatno.
Jednodnevni seminar će biti održan u PONEDELJEK 15.12.2014. sa početkom u 16,30č, u sali Rektorata Univerziteta u Novom Sadu, Bul. Z.Đinđića 1.


Registracijom putem linka http://fractals.talkb2b.net možete se prijaviti na poslovni susret „FRACTALS Speed Dating Session“. Ukoliko iz nekog razloga registraciju ne možete obaviti putem interneta, molim Vas da se obratite mojoj koleginici Maši Mimica na tel: +381 63 811 24 22 ili Email: mimica@biosense.rs

Ljubazno Vas molim da ovu informaciju prosledite svojim kolegama, poslovnim partnerima i poznanicima iz poljoprivrednog sektora.


Sa poštovanjem
 
Nazad
Vrh