Veleprodajne i maloprodajne cene komponenti i potpunih smesa za ishranu zivine.

bas tako...... jeftina hrana ....zivina se razboljeva... a na kraju dobijes i smrdljivo jaje od smrdljivog koncentrata.. inace sam diplomirao na tu temu pa znam sta sve trpaju u koncentrate....blagi uzas
 
Da se i ja priključim ovoj temi. Prvi put od avgusta snižene cene koncentrata. Fala Bogu, bilo je i krajnje vreme. Ionako narod nema para.
 
Ja sam pre 2-3 dana kupio granulu za koke nosilje "JABUKA" 10kg/500 din.Kada sam otvorio dzacic ono ni ne lici na granulu-sitno kao prasina::lose::
 
valjda potpuna smesa za brojlere br I , nisam ni gledao sta pise na etiketi :)
trazio sam koncentrat , moram da proverim jel mi dali super ili potpuni jer mi pilici stizu sutra
 
Sojina sacma danas placena 79.Na deklaraciji pise zemlja porekla Indija.Jadna si Srbijo ::samo bes::
 
Koristim Patent-pelet... zadovoljan sam napretkom... I je oko 650.. II je oko 610..(10 kg naravno) e sad dal postoji pakovanje od 50kg? racunam da bi bilo jeftinije od ovih od po 10... pa nek je 50din na 50kg...:)
 
30 para po kili su jeftinija veca pakovanja 25/1 u mesaonama, iako ja u radnji spustam i do 50 para po kili. Vodim se onim "odjednom ostavi vise novaca".
 
jel krenula poskupljenja koncentrata, jutros sam bio u Agromilovoj prodavnici i poskupeli koncentrat i kukuruz, koncentrat otiso za 2,5din/kg a kukuruz se vratio na 35
 
Nove cene sun. sacme 36,0 din za kg bez poreza. Sa porezom 43,20 din. za kg. Stoc. brasno 22,0 bez poreza za kg i 26,40 sa porezom za kg. Za stoc. brasno cujem da je cena vec otisla gore u odnosu na ovu sto sam postavio.::lose::
 
Nazad
Vrh