Uski pogonski točkovi

Poruceno 300/95 r46. Za par dana su na kucnu adresu. Cena 5000e
 
@cicimoric
Tu se nesto ne slaze. Mi smi imali kombinaciju 7.5-20 i 9.5-42 i nije mogla da se koristi prednja vuca. Jako su mali prednji tockovi i koce. RM je u pitanju mada to nema veze. Sa 9.5-42 treba upariti 9.5-20 eventualno mozda 8.3-20.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
zbog kukuruza i za psenicu,ma hteo sam ovako uski da budu

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
mislis zbog propadanja?ma bolje ovako nego nikako da ne mogu u kukuruzu i kad prskam psenicu ako imam tragove opet siroke bile zadnje pa ugaze bas

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ako radis sa vucenom prskalicom,nece biti problema,ali ako je nosena u pitanju,onda ce dosta da tone,mada zavisi i od tipa zemlje
 
Nije tema ali potrebna pomoc da li znate nekog majstora koji vari plastiku (rezervoar ) je u pitanju ...
 
Ima u Bečeju dobar majstor što vari razne vrste plastike, ako ti nije daleko javi se u poruku da ti dam kontakt.
 
@milovan vrsac zemljiste onako,imamo crne zemlje dosta a imamo i pored kanala gde je meska... gume su napred 9.5 r32 a pozadi 11.2 r44... hteo da mi da i zadje da budu 9.5 r44 reko usko to ima da potanja previse,ovako videcemo nadam se da nece previse..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Hteo bih da menjam tockove na farmalu. Trenutno su na njemu 340/85 R28 i 300/70 R20, interesuje me da li bi odgovarala kombinacija koju sam nasao da uzmem,
9.5 R36 i 8.3 R24?
 
Zašto ne staviš veći prečnik felni jer su mnogo jače. I da li si siguran da ti 9,5 neće biti preusko i da se neće usecati u zemlju ? Ne znam koja bi bila namena traktora. Možda ti je ,,jeftinije" investirati u navigaciju ?
 
Nazad
Vrh