Uski pogonski točkovi


20230322-165438.jpg

Spremna kombinacija uskih točkova.Zadnje 13.6-38, prednje 12.4-24.
 
Firma iz susednog sela je radila prepravku.Cena tog planinarenja u januaru mesecu koštala je 40.000 rsd pa ne znam da li da te povezujem sa njima tj.da li ti odgovara.
 
Raspon rupa bi možda i mogao da prođe na mišiće ali je sredina(srce)uže na IMT za 5 mm pa ne može da sedne kako treba.
To sam saznao na teži način, na njivi. A nebo se spustilo, rukom da ga dohvatiš. Zavrnuo sam kako sam znao i umeo da bih se dovukao do kuće (pravio je osmice) 😂😂😂😂
 
Imate ljudi u Zrenjaninu i firmu Felna. Nisu jeftini ali svasta nabavljaju od guma a i za sve brendove uske tockove imaju. Mozda nekome bude znacila informacija.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Imate ljudi u Zrenjaninu i firmu Felna. Nisu jeftini ali svasta nabavljaju od guma a i za sve brendove uske tockove imaju. Mozda nekome bude znacila informacija.

Sent from my WP5 using Tapatalk
Oni samo prodaju novo, uvezeno po narudžbini iz fabrike. Mislim da u Bačkom Petrovom selu ima više varijanti. Novo, polovno i td. Za mene lično je to bolja varijanta
 
da novo samo prodaju i to mora da se ceka po par nedelja dok stigne... meni trazili 4500e+pdv za komplet uskis tockoca... sto se tice Backog Petrovog sela tamo sam zvao i oni sve rqde po porudzbini nemaju na lageru kao sto sam ja mislio da odem pogledam vidim sta mi odg i uzmem...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Traži po oglasima felne, prilagođavaj i montiraj.Proći ćeš dosta povoljnije.Nema veze što nisu nove, to ne utiče na rad traktora ni po kom osnovu.
 
upravo to i radim,gledam oglase i da uklopim ovako ima jeftinije da prodjem mnogo..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Vidi i u Erdeviku, ima njih 2,3 sto dovoze od preko, nije uvek sve sto im je u ponudi i u oglasima. Evo jednog.


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
zvao sam njega,ima decko sve sto treba.. malo mi daleko da idem cak tamo,ako ovde ne nadjem negde moracu da odem do njega

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh