Uski pogonski točkovi

da novo samo prodaju i to mora da se ceka po par nedelja dok stigne... meni trazili 4500e+pdv za komplet uskis tockoca... sto se tice Backog Petrovog sela tamo sam zvao i oni sve rqde po porudzbini nemaju na lageru kao sto sam ja mislio da odem pogledam vidim sta mi odg i uzmem...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Imaju i na lageru ali zavisi da li imaju tvoju kombinaciju. Puno dvorište imaju novih i polovnih felni i guma. Mogu oni brzo da urade, ako hoće. Ako te u budućnosti zanimaju dupli točkovi, onda treba reći da odmah urade pripremu da duple (da izbuše rupe). Po meni je najbolji raspon od sredine do sredine zadnje gume 1,5m i da budu pune felne.
 
Paracinac88 Koja ti dimenzija treba i za koji traktor ? Podesive felne za teže traktore i veće nosivosti vrlo često pucaju, zato je najbolja puna felna. A iz uvoza polovno su sve takve felne
 
za Basak 110ks ako gledam po tabeli idu napred 270/95 r32 a zadnje 300/95 r42

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Paracinac da li bi mogla kombinacija 11.2.28 i 13.6.38 ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
valjda bi odgovarale,zadnje su onda vise malo u odnosu na moje

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ljudi jel moze zadnja r48 na classa aresa ? Znam da r46 moze, video u predhodnim postovima.
Sve može ako rupe odgovaraju i ako točak može da stane ispod blatobrana i ako imaš prednju vuču da upariš sa prednjim točkovima. Upitno je da li će pokazivati tačnu kilometražu. R46 može da bude čak i puno višlji od R48 ako mu je širok i visok balon. Morate da razumete da svaka guma ima SIRINU, VISINU i PREČNIK ! A da svaka felna ima ŠIRINU, BROJ RUPA, RASPON RUPA, dimenziju središnjeg OTVORA i položaj SRCA felne u odnosu na obruč felne. Miže biti problem ako ti je guma TUBELES a felna nije. Nije jednostavno, samo može da se ima ili nema sreće ako neko ne zna. Isključivo pričam o RADIJALNIM gumama, dijagonalne nikada
 
270/95 R48 nije zamjena za 480/70 R38, mislim da bi približna bila 270/95 R46 ili 300/90 R46.
Mislim da ta dimenzija ne postoji. Kod mene je 300/95 R46

Da neko ne bi napravio glupost sa gumama i unistio prednju vucu evo tabele gde se lepo vidi koja dimenzija se sa kojom moze menjati

tablica guma
 
Poslednja izmena:
Manja je, jedino ako su ti i prednje dali manje?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh