Ursus

Mitre, sve cestitke i od mene, svaka cast. Verovatno zavisi da li si okretao felne ili su sire gume u pitanju. Kod mene su gume i felne standardno postavljene, ta je mera. Neki cm gore dole, ali tu je, oko 150. Ne verujem da je sa kabinom mnogo siri...
 
Spoljna sirina zadnjih 185, spoljna sirina prednjih 160 . Za neverne izmerio malopre , standardni pneumatici tj nisu menjani . traktor je isti ovakav samo vise radio i ima kabinu
 
Jel širio neko točkove na Ursusu 355 da bi prskao soju na 50cm,ako neko jeste nek napiše kako i koja je mera ,da li se uopšte može podesiti ,da znam dal da radim to ili potražim drugi traktor.
 
Imam problem sa ursusom 355 ostao mi u 3 brzini i nemogu da ga izbacim još sam usput polomio rucicu od menjaca,šta da radim de da rasklapam,ako neko zna neka pise

Ima dva načina. Pošto si ti polomio ručicu menjača, onda je za tebe najbolje da skineš ručicu, znači odvrneš četiri šrafa na zvonu menjača koji drže deo iz koga izlazi ručica.
Kada to skineš već ćeš i sam videti šta treba da uradiš.

@markokurjega

Može se to uraditi tako da raspored bude i za razmak 70cm i za razmak 50cm.
Pošalji mi mejl na pp pa ću ti poslati kompletno Poljoopskrbino uputstvo.
 
Treba poravnati te "šine" da birač brzina slobodno šeta i to je "ler". To inače vrlo lako ide.
 
Neka odvrne utvrđivače brzina i neka poravna šine. Najbrži i najlakši način za odglavljivanje iz brzina Ursusa, Zetora.
 
Ovo neka primjeni u ubuduće a ne da sili ručicu mjenjača do te sile da je slomi. Iako se to može desiti svakome i ja sam jednom na Rakovici 60 slomio viljušku u mjenjaču htio sam je samo da vratim iz 1. u rikverc a ona nije htjela. Udario sam par puta po ručici mjenjača samo rukom i viljuška je pukla.
 
pozdrav, imam problem na ursusu 1634 ne radi mi sat od obrtaja da li se neko susretao sa tim i gde ima da se kupi novi ako je otisao
 
Zna li neko posto je nova turbina ili koliko uzimaju ako je odnesem na remont negde? U pitanju je 904 ursuz. Hvala.
 
Nazad
Vrh