Uradi sam

Da li je nekad neko slučajno pravio bazen za kupanje, manji recimo 5x2 dubina 1,5, od betona, naravno najjeftinija varijanta?
Da li neko zna nešto o tome?

Ja mislim da je bolje kupiti onaj montazni bazen. mi smo prosle godine uzeli veliki bazen 13 kubika vode, doduse visina vode je samo 1 metar, ali dovoljno je za rashladiti se. a van sezone se moze skloniti spakovati. nezauzima prostor.
 
Bazen nije problem, nije ni skupo, problem je održavanje vode PH algicid hlor itd, i skupa je sva ostala oprema (pumpe, filteri ...)
Nije skupo? Probaj pitati Dejvia kad ga sretnes kolko izadje pravi bazen, ima da ti se zavrti u glavi. Jos preko cele godine odrzavanje. Najbolja varijanta je sto i Mucobieno kaze, montazni. Dok je toplo brckas se a posle ga sklonis.
 
Pozdrav,evo da i ja predstavim moj rucni rad :osmeh:
552q63rxq82b15nfg.jpg
yo6xgpb22msa9v3fg.jpg
si3pplb7c1sstb6fg.jpg
6movdo80rb36bg5fg.jpg
 
Pozdrav svima kolege...jel pravio neko seckalicu za voce i odvajanje od kostica i ima li neko nacrt za istu????hvala unapred
 
Ja sam danas poceo da pravim rostilj, presekao sam na pola kazan od bojlera, uradio rasklapajuce nogare... Za sutra ostaje da napravim resetku, i postolje za pribor... Bice slika kad zavrsim...
 
Nazad
Vrh